UAB Matrix gaminamas GSM perkrovėjas

Nuo 2006 metų pradžios pradėjome gaminti unikalų produktą - GSM perkrovėją, kuris reikalingas interneto tiekėjams, ir kitiems kuriems reikalinga valdyti įrenginius GSM telefono pagalba. Praktiškai dabar šie įrenginiai naudojami perkrauti interneto serveriams, nutolusiams routeriams, ir kitai panašiai įrangai, prie kurios sunku prieiti, ir kuriai kartais reikia atjungti ir vėl įjungti maitinimą. Juos jau naudoja keli interneto provaideriai (tiekėjai). Veikia su bet kuriuo GSM telefonu.

GSM perkrovėjo veikimo principas labai paprastas: pasikabinus pvz. routeriui į GSM telefoną, pajungtą prie mūsų gsm-perkrovėjo siunčiama arba žinutė arba skambinamas trumpas skambutis. Tada įrenginys trumpam išjungia maitinimą ir vėl jį įjungia, tam kad routeris persikrautų.

Orientacinė kaina 200lt su pvm, be GSM telefono. GSM telefonas šiuo metu pigiausias kurį galim pasiūlyti yra Motorola C115, kaina 119lt su pvm(18%).


Pagal užsakymą galime pagaminti ir kitus panašios paskirties prietaisus, specializuotam naudojimui, pvz. apsaugos firmoms. Taip pat gaminame kitą įvairią įrangą: įvairias antenas GSM tiekėjams, montuojame racijas (radijo stotis) į automobilius, statome palydovinės įrangos komplektus, gaminame matavimo prietaisus (spektro-analizatorius, oscilografus plačiau...>>> ).

Atnaujinta: 2006-02-21