flag-english.gif   

UAB MATRIX - siūlomas darbas, pareigos

- Darbas namuose (kokie darbuotojai reikalingi) ;
- Kompiuterių verslo frančizė
- siūlome dirbti po bendru prekiniu ženklu

Pasirink mėgstama darbą, ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti (Konfucijus)
Kai valdžia paprasta, liaudis sąžininga, kai valdžia (firmos vadovybė) įžvalgi, žmonės gudrūs (Lao Dze)

UAB Matrix pagrindiniai valdymo principai:
1. Firmos tikslai žinomi visiems jos nariams, darbuotojai stengiasi juos įgyvendinti.
2. Žmonės atvirai reiškia savo nuomonę įvairiais klausimais, jie tikisi, kad jų nuomonės bus nagrinėjmos sprendžiant problemas.
3. Kai reikia spręsti problemas, darbuotojai kalba neformaliai, nepaisydami pareigų, darbo vietos, negalvodami ką pamanys vadovai, pataikavimas nepalaikomas.
4. Sprendimai priimami ir nuleidžiami ten kur yra kompetetingų žmonių. Vertinami gabumai, atsakomybės jausmas, darbo krūvis, profesionalumas ir kompetencija.
5. Jaučiama, kad žmonės dalyvauja planuojant ir organizuojant darbus, palaikant drausmę ir pasiskirstant atsakomybę.
6. Žemesnių lygių darbuotojų nuomonės vertinamos ir į jas atsižvelgiama.
7. Žmonių asmeniniai poreikiai ir santykiai svarbūs sprendžiant kilusias problemas.
8. Bendradarbiavimas UAB Matrix toleruojamas ir palaikomas. Žmonės kreipiasi pagalbos ir ją gauna.
9. Susidarius krizei, žmonės greitai susivienija ir būna susitelkę, kol ji baigiasi.
10. Priimant sprendimus, konfliktai traktuojami kaip svarbus elementas. Jie sprendžiami efektyviai ir atvirai. Žmonės sako ko tikisi ir to paties laukia iš kitų.
11. Gerinant darbo kokybę, žmonėms kyla poreikis kelti savo kvalifikaciją, jų nuomone, jie gali tobulėti darbe ir padėti vieni kietiems.
12. Savitarpio santykiai grindžiami sąžiningumu ir teisingumu. Žmonės rūpinasi vieni kitais ir nesijaučia vieniši.

Mes visada atviri naujoms idėjoms, energingiems ir sąžiningiems darbuotojams. Jeigu Jūs manote kad pagal darbo profilį tinkate darbui mūsų firmoje, siųskite savo gyvenimo aprašymą cv@matrix.lt , darbas@matrix.lt arba skambinkite telefonu. Svarbi pastaba: jei esate kur nors dirbę prieš tai, pageidautina nurodyti nuorodą ("reference"), t.y. asmenį, kuris jus gali apibūdinti, rekomenduoti, arba buvusio darbdavio kontaktus (firmą, telefoną, e-paštą ir pan.). Tai pagerintų Jūsų reitingą atrenkant mums reikalingus darbuotojus. Jūsų duomenys bus saugomi mūsų žmogiškųjų resursų bazėje, ir atsilaisvinus darbo vietai arba esant etatų plėtimui, mes galbūt Jums pasiūlysime darbą, abipusiai priimtinomis sąlygomis.

Mes vertiname savo darbuotojus ir manome kad tai yra vienas iš pagrindinių firmos sėkmės ir stabilaus darbo garantų. Mes visada vertiname kvalifikaciją, sąžiningumą darbdavio atžvilgiu (lojalumą), norą tobulėti, išmokti naujo, prisitaikyti prie kliento poreikių ir jį suprasti, dirbti pilnai išnaudojant savo galimybes. Darbuotojas visada gauna už savo atliktą darbą ar paslaugas tinkamą atlyginimą. Mes siūlome lankstų darbo grafiką (darbuotojas pats gali susiplanuoti darbo laiką), darbą sparčiai augančioje firmoje, darbą techologiškai duomenų atkūrimo ir serverių srityje pirmaujančioje firmoje, apmokymą kaip efektyviai dirbti su klientais ir planuoti savo laiką, resursus, tam tikrą mūsų pačių sukurtą darbo sistemą, betarpišką bendravimą su firmos vadovybe sprendžiant įvairius klausimus.

Šiuo metu pas mus yra šie etatai, kuriems ateityje gali būti reikalingi darbuotojai, ir jei Jus domina ateityje toks darbas, galite atsiųsti savo CV, parašiusieji bus įtraukti į potencialių darbuotojų duomenų bazę:

· Biuro administratorė-sekretorė, administratorius-sekretorius
· Kompiuterinės technikos pardavimų konsultantas-vadybininkas
· Kompiuterinės ir IT technikos pardavimų komercijos direktorius, filialo vadovas
· Biuro technikos, eksploatacinių medžiagų, audio-video pardavimų konsultantas-vadybininkas
· Kompiuterinės technikos palaikymo specialistas (Windows, Linux)
· Kompiuterių techninio aptarnavimo specialistas-technikas
· Kompiuterių technikos inžinierius, mokantis taisyti nešiojamuosius kompiuteius, projektorius, kitą vaizdo ir garso techniką, gerai mokantis lituoti įvairias mikroschemas (pvz. BGA lustus),
gerai apmokamas darbas.
· Programavimo specialistas (PHP, XML, DELFI, SQL ir kt.)
· Finansininkas-buhalteris
· Projektų vadovas (projektų ruošimas, prižiūrėjimas ir atlikimas)
· Dizaineris (spaudos, interneto puslapių ir svetainių)
· Maketuotojas (paruošimas spaudai, internetui)
· Vairuotojas-kurjeris (logistikos vadybininkas)

2008 metais planuojame plėsti aptarnavimo paslaugas Vilniuje, todėl siūlomas darbas, reikalingi tokie darbuotojai:

- IT technikos sertifikuotas MCSE (Microsoft) inžinierius (MCDST, MCSA, MCSE sertifikatai), atlyginimas nuo 4000lt;
- CISCO įrangos, maršrutizatorių ir kitų sprendimų sertifikuotas inžinierius (CCNA, CCNP sertifikatai), atestuotas Cisco kompiuterinių tinklų specialistas, atlyginimas nuo 4000lt
;
- HP infrastruktūrinių sprendimų sertifikuotas inžinierius (įvairūs HP sertifikatai), atlyginimas nuo 4000lt.

2007-2008 metais planuojame atidaryti skyrius Šiauliuose ir Klaipėdoje, galbūt ir Kaune, todėl reikalingi tokie darbuotojai: · Kompiuterinės ir IT technikos pardavimų komercijos direktorius - filialo vadovas, darbas Šiauliuse arba Klaipėdoje.
· Kompiuterinės ir biuro technikos pardavimo specialistas, kompiuterių pardavimų vadybininkas, IT technikos prekybos vadybininkas (darbas su klientais), minimalus atlyginimas 1500-2000lt; darbas Šiauliuose arba Klaipėdoje.

Šiuo momentu plečiama veikla, laisvi etatai ir siūlomas toks darbas, todėl reikalingi nauji darbuotojai: 
·Telekomunikacinių produktų vadybininkas - darbas su SIP/VoIP/IP PBX ir panašiais produktais, jų prekyba ir projektų atlikimas; 
· Darbas iš namų pagal autorinę sutartį - prekių (produktų) aprašymų kūrimas, priežiūra; 
· Žiniatinklio (interneto) puslapio redaktorius, prižiūrėtojas, prekių aprašymų kūrimas, ir galbūt forumo moderatorius - darbas iš namų (darbas namuose), nebūtinai pas mus firmoje (suteikiame pilnas instrukcijas kaip tą daryti).
· Kompiuterinės ir biuro technikos pardavimo specialistas, kompiuterių pardavimų vadybininkas, IT technikos prekybos vadybininkas (darbas su klientais), minimalus atlyginimas 1500-2000lt;
· reikalingas IT technikos serviso vadovas - gerai apmokamas darbas;
· Telekomunikacinių produktų inžinierius - darbas su SIP/VoIP/IP PBX ir panašiais tinklinės įrangos produktais;
· Kompiuterių technikos inžinierius, gerai mokantis lituoti įvairias mikroschemas (pvz. BGA lustus), gerai apmokamas darbas
.
· Kompiuterinės technikos surinkimas ir taisymas - kompiuterių serviso inžinierius, technikas - meistras - surinkėjas, testuotojas;
· Kompiuterinės technikos, programinės įrangos instaliavimo, konfigūravimo, palaikymo specialistas (Windows, Linux), kompiuterių aptarnavimo inžinieriaus darbas, IT technikos taisymo technikas inžinierius, kompiuterių serviso inžinierius, minimalus atlyginimas 1500lt į rankas;
· Aukštos klasės kompiuterių ir IT technikos, serverių (Windows, Linux) specialistas, atlyginimas pagal susitarimą;
· Biuro administratorė(ius) - vadybininkė(as), sąskaitų išrašymas, bendravimas su klientais, biuro administravimas;
· Spausdintojas, kopijuotojas, ir galbūt maketuotojas (skaitmeninė spauda);

· Spaudos paslaugų, web dizaino, spaudos dizaino pardavimo specialistas, spaudos darbų vadybininkas, projektų vadovas (darbas su klientais). 

Reikalingi darbuotojai arba firma projekto įgyvendinimui (2007-2008m.)
Šiuo metu vykdome UAB Matrix informacinės sistemos XML pagrindu projektą, kuriame naudojamos PostgreSQL, PERL/Java technologijos. Jei jūs išmanote šią sritį, turite patirties kviečiame programuotojus (asmenis) arba firmas dalyvauti UAB Matrix informacinės sistemos kūrime. Galima dirbti namuose arba po darbo.
· Programavimo specialistas, programuotojas (PostgreSQL, PERL, Java, Python, XML technologijos)
 
· darbas XML ir DB programuotojui (atskirų modulių rašymas) xml failų parsinimas (apdorojimas) ir įdėjimas į DB (MySQL arba MS SQL), XML technologija (galima dirbti namuose, darbas pastovus), naudojama kalba gali būti bet kuri (php, Java, VB script).

Pastaba dėl studentų: studentai priimami 3-6 mėn. stažavimosi laikotarpiui be atlyginimo arba su minimaliu atlyginimu, kurio metu mokosi dirbti, įsisavina technologijas, ir po to mūsų administracija sprendžia ar jie lieka dirbti toliau pagal darbo rezultatus. Šiaip studentams geriausia siųsti mums savo CV pabaigus mokslus. Jeigu Jūs norėtumėte dirbti pas mus, rašykite cv@matrix.lt arba skambinti telefonu +370-698-39001.

Atnaujinta: 2009-01-05