UAB MATRIX - tikslai ir strategija

- kontaktai, adresas, atsiskaitomosios sąskaitos nr., įmonės kodas, rekvizitai
- apie MATRIX UAB rusų kalba straipsnis
- UAB MATRIX įmonės sertifikatai, pažymėjimai
- atstovaujamų gamintojų sąrašas ; 

- Matrix UAB reklaminė medžiaga, logotipai, vaizdai reklamai. ir tt.
- MATRIX UAB finansiniai rezultatai, apyvarta

Kuo skiriasi MATRIX UAB nuo kitų firmų, prekiaujančių kompiuterine įranga? Visų pirma mes didžiuojamės savo klientais, kuriuos vadiname partneriais, kai tuo tarpu kitos firmos juos vadina "klientais" . Tai pabrėžia mūsų firmos ir partnerio, kuris perka įrangą iš mūsų, lygiateisiškumą ir bendradarbiavimą, bet ne vienadienį pardavimą. Mūsų partneriai mumis pasitiki ne tik dėl to, kad mes gaminame ir parduodame kokybišką įrangą, teikiame kokybiškas paslaugas, bet ir už mūsų po-pardaviminį palaikymą, taip pat už individualių poreikių supratimą ir įvertinimą. Savo parduodamą legalią programinę įrangą mes instaliuojame ir optimizuojame kliento užduočiai spręsti, patikriname naujos programinės įrangos suderinamumą su esama kliento-partnerio programine įranga. Išskirtinis MATRIX bruožas yra tai, kas mes tiek pat dėmesio kreipiame į programinę įrangą kaip ir į aparatūrinę dalį. Mūsų klientas-partneris visada gauna jam individualiai pritaikytą produktą, su pilnu instaliavimu, atvežimu į naudojimo vietą, smulkiomis naudojimosi instrukcijomis, ir jei reikia apmokymu naudotis mūsų įranga. Mes suprantame, kad mūsų partnerio sėkmė - tai mūsų sėkmė.

MATRIX UAB - išskirtinė kompetencija, profesionalumas ir rinkos žinojimas - tai mūsų paslaugų ir kompiuterinės įrangos kokybės garantija už protingą kainą . Mūsų kainos galbūt nėra žemiausios rinkoje, tačiau kokybė, tiekimas tik iš oficialių platintojų, aptarnavimas ir palaikymas po pardavimo, garantuoja klientui-partneriui žymiai mažesnes sąnaudas tolimesnėje eksploatacijoje, taip pat įrangos pirkėjas gali būti ramus, kad visu garantijos laikotarpiu bus atliekamas pilnas ir visos trukmės gamintojo teikiamas garantinis aptarnavimas. Įvairūs platintojai ir gamintojai teikia nuo 12mėn. iki 36mėn, ir kartais ilgesnę garantiją - UAB MATRIX klientas pilnai gauna šias garantijas be jokių apribojimų. UAB MATRIX dirba specialistai, šioje rinkoje turintys po 10 ir daugiau metų patirtį.

Savo parduodamus produktus mes visada testuojame patys, įvertiname juos, ypač naujai pasirodžiusius rinkoje, ir tik tada būsimam klientui-partneriui rekomenduojame ką pasirinkti. Taip pat visada įvertiname gamintojų teikiamas garantijas, jų trukmę ir atlikimo sąlygas, produkto eksploatavimo sąnaudas. Jei produktas visiškai naujas mūsų rinkoje, pirmiesiems pirkėjams taikome nuolaidas, nes jie yra pirmieji bandytojai ir vertintojai. Pagal jų atsiliepimus toliau sprendžiame apie produkto tinkamumą naudojimui ir konkrečių užduočių sprendimui.

Tolimesnis kliento taupymas - tai kad mes visada parenkame tokią įrangą , kad ateityje klientui reiktų kuo mažiau sąnaudų ją atnaujinant ir modernizuojant. Štai kodėl verta paskambinti MATRIX UAB konsultantui ir atsižvelgti į jo rekomendacijas perkant įrangą. Dažnai klientai patys susirenka jiems reikalingą įrangą įvairiose interneto svetainėse, tačiau labai dažnai tai būna ne pats optimaliausias jų užduoties sprendimas. Štai kodėl verta aptarti keletą variantų, paskaičiuoti kartu su MATRIX konsultantu, kuris padės išvengti elementarių klaidų. Šiuo metu rinkoje yra gausybė produktų, kurie jungiasi prie kompiuterio, į tinklus, ir visi jie turi būti suderinami ir veikti tarpusavyje kaip sklandi sistema. Tam reikalingas specialistas ir patirtis, kurį garantuoja firma - UAB MATRIX.

MATRIX UAB klientai - nemažai firmų, valstybinių, biudžetinių organizacijų ir individualių pirkėjų Lietuvoje, su kuriais jau dirbame ilgą laiko tarpą, kai kurie jau pasikeitė po kelis kartus savo įrangą, tačiau mes liekame pastoviais jų tiekėjais ir partneriais, dėka savo investicijų į ilgalaikį bendradarbiavimą. Tai kad mūsų tiekiama įranga pradirba be gedimų po kelis metus, ir po to patenkintas klientas-partneris perka naują įrangą dėl moralinio susidėvėjimo arba dėl pasikeitusių rinkos sąlygų, ir mes tą įrangą superkame už likutinę vertę, rodo mūsų paslaugų kokybiškumą ir vertę.

UAB MATRIX atstovauja nemažai žinomų gamintojų, kurių prekes ir detales galime pateikti. Einamesnes prekes pateikiame iškart, kitas per 1-2 dienas po užsakymo, kitas pagal užsakymą per kelias savaites. Pilnas atstovaujamų firmų sąrašas ...>>> .

Pažymime, kad UAB MATRIX specialistai parodė tinkamą kvalifikaciją savo darbe, ir tokios žinomos pasaulinės firmos kaip INTEL, MICROSOFT, SAMSUNG ir ASUS suteikė mums savo sertifikatus

AVG matrix uab gold level sertificate 2008  allied telesis sertificate matrix uab

 

   

Copyright MATRIX, UAB 2007