UAB MATRIX - naujienos ir akcijos

2010-04-02 - Pasirašyta sutartis su LVPA dėl e-verslo sprendimo diegimo 

eu-logo-kuriame-lietuvos-ateiti2.jpg

UAB „MATRIX“ KONKURENCINGUMO DIDINIMAS IR APLINKOS VERSLUI GERINIMAS DIEGIANT INOVATYVŲ E-VERSLO SPRENDIMĄ“ , plačiau ...>>>.

2009-09-09 Pasirašėme sutartį su LRTC (Telecentras), ir platiname Mezon 4G bevieliį internetą, plačiau ... >>>.  

mezon-logo.jpg

2009-05-05 HP Pavasario akcija , nešiojami kompiuteriai , ir HP serveriai

hp-banner-image007.jpg

2009-01 tapome AVAST! atstovais, plačiau ...>>>.

2008 metais įvykdėme HP planus, ir oficialiai tapome HP Preferred Partner programos nariu 2009 metams. Plačiau apie HP produktus ...>>>.

hp-compaq-produktai-akcijos.htm

2008-12-10 - iki 2009-01-15 vykdome akciją su HP - ypač gerom kainom parduodame HP produktus, plačiau ...>>>. 

2008-02-08 vyko TD Baltic 2008 forumas
Jame dalyvavo UAB Matrix specialistai, kuriame buvo pristatytos firmų HP, IBM, CISCO, AVAYA, FSC, Logitech naujovės, plačiau ...>>> . Beje UAB Matrix tapo registruotu CISCO partneriu.

2007-02-23 AVG Auksinio lygio reseleris
AVG gamintojas, Grisoft firma suteikė MATRIX, UAB firmai už didelius pasiekimus platinant ir palaikant AVG antivirusinę programą AVG Gold Level Reseller statusą (Auksinio lygio reseleris). Plačiau ...>>>

2006.01 mėn. pradėjome gaminti GSM perkrovėją, kuris leidžia nuotoliniu būdu naudojant GSM telefoną perkrauti nutoliusius serverius, routerius. Plačiau..>>>

2005.10 mėn. gavome naują aparatūrą duomenų atkūrimui, kuri leidžia sėkmingai atstatyti(atkurti) SATA/SATA-II diskinius kaupiklių duomenis, taip pat SATA nešiojamus diskus laptopams. SATA standartas dabar labai išpopuliarėjo dėl greičio ir pigumo, ir kai kuriais atvejais keičia netgi serveriuose SCSI kietus diskus. Anksčiau SATA diskus tekdavo taisyti pusiau rankiniu būdų ir tai ilgiau užtrukdavo. Taip pat ji leidžia atkurti žymiai didesnį spektrą loginių klaidų, kurios dažnai pasitaiko fiziškai perskaičius iš sugedusio disko informaciją. Logiškai informacija diske gadinasi dar prieš jam sugendant dėl badų, disko transliavimo klaidų ir pan. Todėl dažnai būna kad dažnai reikia klientui ištaisyti jo atkurtuose duomenų failuose susidariusias logines klaidas - ką dabar irgi sėkmingai atliekame.

2004m. pradžioje - vieninteliai Lietuvoje įsigijome duomenų atstatymo ir diskinių kaupiklių remonto aparatūrą. Atliekamas plataus spektro duomenų atstatymas iš įvairių diskinių kaupiklių. Plačiau ...>>>.
2003m. pradžia - UAB MATRIX yra oficialus AVG antivurinių sprendimų platintojas. Plačiau...>>>.

2003.03 - pradėjome prekiauti TDK produktais, CDR, CDRW, DVD-R diskais, gardo ir vaizdo kasetėmis, popieriumi rašaliniams spausdintuvams, rašikliais skirtais rašyti ant CD diskų. Norime atkreipti jūsų dėmesį į naują poziciją - TDK foto popierius, tinkantis visiems foto spausdintuvams. TDK firmos popieriaus linija duoda neprilygstamą spalvų švarumą, išsaugo vaizdo smulkiausias detales, ir pasižymi ilgaamžiškumu. Patentuotas Inkset™ mikro raiškos dažų fiksavimo sluoksnis leidžia labai gerai susigerti dažams ir neišlenkia popieriaus. Super baltas susiliejimo sluoksnis priduoda ryškesnį, labiau realistinį spalvų atgaminimą. Tinka naudoti su visais rašaliniais spausdintuvais. TDK teigia, jog šio popieriaus paviršius yra padengtas universalia chemine medžiaga, kuri įsiurbia ir sulieja bet kokio foto spausdintuvo rašalo taškus. Rezultatas - puiki nuotraukų kokybė. Kad tuo įsitikintume - tereikia išbandyti. Kainos - labai žemos (žr. kainų skyriuje).

2003m. kovo 1d. - balandžio 30 d. - Bendra MATRIX, Microsoft ir HP akcija! - Akcijos laikas: 2003m. kovo 1d. - balandžio 30 d.

2003 Kovo mėnesį prasideda bendra Microsoft ir HP akcija, kurioje dalyvauja ir UAB MATRIX, kaip oficialus HP ir Microsoft partneris, turintis sertifikuotus Microsoft specialistus (MCP), galintis kvalifikuotai patarti Jums kaip geriau panaudoti savo versle HP ir Microsoft produktus.

Akcijos pasiūlymas: perkant Microsoft programine įrangą kartu HP produktais, gausite specialias kainas HP produktams bei dovanu Microsoft AutoRoute 2003.

Taisykles.
pasiūlymas galiojant, tik perkant vardines OLP licenzijas už min. 3500 LT be PVM sumai;
pasiūlymas galiojant, tik perkant Microsoft licenzijas kartu su HP produktais;
max vienas AutoRoute 2003 vienam pirkėjui;
max 3 HP produktai vienam pirkėjui;

Akcijoje dalyvauja šie HP produktai:
Lazeriniai spausdintuvai LJ1005W, LJ1200, LJ2200, LJ3200 - nuolaida 10 proc.
Skeneriai SJ2300, SJ3500 - nuolaida 10 proc.
Skaitmeninės foto kameros ps320, ps720, ps850 - nuolaida 10 proc.
Viskas viename (all-in-one) psc2110, psc 2210 - nuolaida 5 proc.
Rašaliniai spausdintuvai DJ3820, DJ5550 - nuolaida 5 proc.

Akcijos reklama:
ši akcija bus reklamuojama pagrindiniuose šalies leidiniuose kovo-balandžio mėnesiais, reklaminiais baneriais Interneto svetainėse;
Microsoft išsiuntinės reklaminius laiškus potencialiems pirkėjams paskutinį vasario penktadienį t.y. 28 d. Mūsų ofise akcijos metu bus iškabintas šios akcijos reklaminis plakatas, kad neužsimirštų, toks geras dalykas kaip kokybiški HP periferiniai įrenginiai ir kokybiška Microsoft verslo programinė įranga, nors ir brangi, tačiau leidžianti žymiai efektyviau atlikti tipines verslo užduotis ofise. Akcijos metu
MATRIX instaliuoja legaliai pirktus produktus nemokamai! Rekomenduojame naudoti MICROSOFT verslo valdymo produktus (tiems kas turi pakankamų lėšų!). Dėl konsultacijų ir pirkimo kreipkitės sales@matrix.lt .

TARGUS priedai ir aksesuarai nešiojamiems kompiuteriams

UAB MATRIX prekiauja Targus produktais, kuriuos galite rasti pilname mūsų kainoraštyje. Targus siūlo nemažai produktų nešiojamiems kompiuteriams, įvairius priedus jiems ir daug įvairių aksesuarų.: Bet kurio TARGUS produkto pilną aprašymą rasite čia: http://www.targus.co.uk .

Iš naujų produktų galim paminėti tokius:
PA470E - TARGUS PC card fingerprint reader authenticator (identifikuoja asmenį pagal pirštų atspaudą) , kaina 755Lt be PVM
PA460E - TARGUS Defcon Fingerprint authenticator with 2Port USB HUB, kaina 550 Lt be PVM
Šių daikčiukų moto : "say goodbye to passwords", tai naujos kartos biometriniai priedai kompiuteriams, kurie asmenį identifikuoja pagal jo unikalias biologines savybes (pirštų atspaudus, akies rainelę, balsą ir tt.) . Juos puikiai žino ir pažįsta IBM nešiojamųjų kompiuterių vartotojai, dabar juos gali įsigyti bet kurio nešiojamo kompiuterio vartotojas.

2003 metų sausį pasirodė atnaujinto dizaino pelės nešiojamiesiems kompiuteriams -
PAUM002E - USB-PS2 Mobile scroller mini mouse , 9.4 x 5 x 3cm , kaina 67Lt be PVM
PAUM003E - juodas korpusas, permatomi klavišai, dirbant korpuse šviečia raudonas "Targus" logo. Kaina 94 Lt be PVM.

KINGSTON atminties naujienos - 2003.03.22

Naujiena NR.1. jau galime pasiūlyti "Kingston" 333MHz DDR atminčių ir 1GB ->
KVR333X64C25/1G 1024MB 333MHz DDR Non-ECC CL2.5 DIMM

Naujiena NR.2. taip pat, galime pasiūlyti naujieną - Kingston "HyperX" atminčių! Tai atmintys, skirtos žaidimų entuziastams ir visiems tiems, kurie nori "išspausti" didžiausią greitį. Spartesnis žaidimas ir geriausias sprendimas Jūsų motininei plokštei ar sistemai!

HyperX DDR 333MHz, 370MHz, 400MHz and 434MHz

Visos Kingston "HyperX" atmintys yra sukurtos remiantis naujausiomis DDR specifikacijos galimybėmis ir yra 100% testuotos geriausiose "Kingston" gamyklose.

Plačiau apie Kingston "HyperX" galite rasti šiuose puslapiuose ->
http://www.kingston.com/hyperx/
http://www.extremeoverclocking.com/reviews/memory/Kingston_HyperX_PC3500_1.html

ABIT naujienos - išskirtinio našumo ir savybių pagrindinės plokštės

UAB MATRIX tapo oficialiu ABIT atstovu Lietuvoje. Nuo šiol galėsime žymiai anksčiau Jums pasiūlyti pačias karščiausias ABIT produkcijos naujienas. Taip pat dabar galime pasiūlyti ABIT produkciją už žymiai geresnę kainą - nuo 11% iki 17% pigiau.

Jau šiandien sandėlyje galite rasti internete plačiai reklamuojamą "turbintojų džiaugsmą" - BH7 modelį. Kuo gi jis skiriasi nuo visų kitų? Taigi:
1. FSB dažnis - iki 800 MHz
2. "4 phase" procesoriaus maitinimas, pasak Abit inžinierių, garantuojantis stabilų pc darbą "turbinant". Kiti gamintojai naudoja "3 phase"
3. Ateities procesorių palaikymas dėl galimo 800 Mhz dažnio
4. Rubycon (japoniški) kondensatoriai, kurie yra laikomi geriausiais rinkoje ir yra pritakyti "turbintojams"

Kiti naudingi priedai, kuriuos siūlo firma ABIT:

Media XP - į kompiuterio priekį statomas 5.25" modulis, turintis savyje CompactFlash, SecureDigital, MemoryStick skaitytuvus, dvi USB jungtis, IEEE1394 jungtį, ausinių bei mikrofono lizdus, optinį garso išėjimą.
Media XP Pro - tas pats Media XP, tik su distanciniu pultu bei optiniu laidu komplekte
Serillel - ABIT patentuotas aksesuaras, leidžiantis paprastą kietąjį diską prijungti prie Serial ATA jungties.

Naujausios kainos yra http://www.deze.lt , arba http://www.mazakaina.lt, dėl pirkimo, prekybos klauskit sales@matrix.lt. 

© MATRIX UAB (vertimas ir apipavidalinimas), 2008-2011