flag-english.gif   

UAB MATRIX - siūlome dirbti frančizės pagrindais (kompiuterių verslo frančizė)

Matrix-logo-green-square-big.jpg

Frančizė – puiki išeitis pradedančiajam verslą kompiuteristui ar IT specialistui, nes nereikia į verslą įsisukti aklai, iš naujo kurti prekės ženklą, investuoti į reklamą, kreditus ir prekių tiekimo organizavimą, bendrus darbo principus - viskas yra pateikiama iš karto. Jei tektų viską pradėti pačiam, būtų gerokai sunkiau įeiti į rinką, tektų daugiau išleisti pinigų reklamuojant savo prekės ženklą ir paslaugas. Šiuo atveju tereikia pasirinkti MATRIX.LT ženklą, ir po juo dirbti, nes yra sukurtas įvaizdis ir IT verslo sistema. Kadangi frančizės davėjui sekasi gerai, nenusivils ir jos gavėjas. Matrix.lt gavėjui perduoda ne tik patirtį ir technologijas, bet ir rinkodaros naujoves, sumanymus, prekių tiekimą, logistiką, išdirbtą šio verslo valdymo sistemą. 

Mes siūlome frančizės gavėjui:
darbas su savo nepriklausomu UAB ar firma;
darbas po bendru, pakankamai stipriu Lietuvoje prekiniu ženklu;
sukurtą ir efektyviai veikiančią IT verslo sistemą;
bendras kokybės ir aptarnavimo standartų laikymasis;
naudojimasį bendra kainų ir prekių sistema (http://www.deze.lt);
bendrus reklamos ir rinkodaros sprendimus;
bendra logistikos sistemą, prekių tiekimą, bendrų reklaminių akcijų organizavimą;
pagalbą taisant IT techniką;
orientuojamės į smulkesnį verslą, susijusi su aptarnavimu ir IT technikos remontu, taisymu, taip pat prekybą IT technika;
minimalūs reikalavimai parduotuvės interjerui, serviso centro įrangai, galimas nedidelis plotas;
pirmenybė teikiama firmoms ar asmenims, dirbantiems ar turintiems patalpas pirmame aukšte.

Idealus variantas, jei IT technikai ar meistrai nori pradėti verslą, ir jiems reikalingas palaikymas prekių tiekime, marketinge - jiems nebereikia į tai investuoti didelių pinigų. Jie pilnai išnaudoja savo kvalifikaciją taisymo srityje. 

Matrix UAB taikomas frančizės mokestis svyruoja nuo 3% iki 15% nuo apyvartos arba atitinkama dalis firmos akcijų pakete - kuo mums pasirodote patikimesnis, tuo gali būti mažesnis ir mokestis, dalinai jis priklauso nuo veiklos koncepcijos. Konkretus susitarimas - derybų objektas. Galime pažymėti, kad UAB Matrix išugdė tikrai gerų specialistų, kurie dabar dirba savarankiškai.

Jei turite klausimų rašykite info@matrix.lt arba skambinkite telefonu +370-698-39001.

Atnaujinta: 2008-12-06, Copyright Matrix UAB 2008