PalmGIS GPS navigacinė sistema Windows tipo mobile kompiuteriuose

- Garmin GPS navigatorių kainos, navigatoriai, GPS ;
- Naujas GPS gamintojas Lietuvoje - EuroGPS Gps navigatoriai ;
- Haicom GPS realaus laiko tproducts/rackeriai (sekėjai) ;

Navigacinė sistema PalmGISGPS

PalmGISGPS - sulietuvinta programa delniniams kompiuteriams su Lietuvos kelių ir Vilniaus miesto žemėlapiais. PalmGISGPS padės jums susiorientuoti nežinomoje vietovėje, rasti žemėlapyje gatvę, adresą ar jus dominantį objektą, suplanuoti kelionę automobiliu ir nuvykti į reikiamą vietą.

Funkcijos

PalmGISGPS leidžia:
vaizduoti žemėlapį skirtingais masteliais,
gauti informaciją apie žemėlapyje esančius objektus,
pažymėti žemėlapyje savo taškus (žymes) ir prie jų įrašyti savo balso pranešimus,
ieškoti pagal adresą, pagal pavadinimą, pagal žymę,
ieškoti objektus užduotu spinduliu,
užduoti starto ir finišo taškus pagal žemėlapį, pagal adresą, pagal pavadinimą, pagal žymę arba pagal GPS padėtį, apskaičiuoti trumpiausią maršrutą, peržiūrėti jį žemėlapyje, gauti gatvių sąrašą, kuriame nurodyti posūkiai ir kelio ilgis, redaguoti gatvių tinklą (uždrausti pravažiavimą, nurodyti vidutinį judėjimo greitį ir kt.),
naudoti virtualią klaviatūrą su lietuviškais rašmenimis.

Naudodami programą su prijungtu GPS imtuvu jūs galite: matyti savo padėtį žemėlapyje,
išsaugoti judėjimo duomenis ir vėliau atkurti judėjimą,
išsaugotą trasą importuoti į AKIS arba kitą programą,
važiuojant gauti nuorodas balsu apie kryptį ir atstumą iki artimiausio posūkio,
automatiškai perskaičiuoti maršrutą nuo jo nukrypus,
privažiavus prie išsaugoto taško, išgirsti savo balso pranešimą.

Naudojimas

PalmGISGPS veikia delniniuose kompiuteriuose su PocketPC/PocketPC 2002/Windows Mobile 2003 operacinėmis sistemomis. Programą galima instaliuoti į operatyvinę atmintį arba į išorinę atminties kortelę. Reikalingas atminties kiekis priklauso nuo programos versijos ir žemėlapių dydžio. PalmGISGPS veiks greičiau, jei programą ir žemėlapius (arba bent programą) instaliuosite į kompiuterio operatyvinę atmintį.Navigacijai galima naudoti bet kurį GPS imtuvą, palaikantį NMEA-0183 protokolą ir veikiantį arba per COM portą, arba per CF jungtį.Vėliau bus išleisti kitų miestų žemėlapiai.Daugiau informacijos apie PalmGISGPS galite gauti programos gamintojo bendrovės "Kiberso" (Rusija) tinklapyje http://www.kiberso.com.

Jūs galite atsisiųsti programos PalmGISGPS demonstracinę versiją su Vilniaus miesto žemėlapio fragmentu.

Dažnai užduodami klausimai ir jų atsakymai (DUK'ai):

1. LKMŽ Garmin kur parduota, kuo skiriasi nuo PalmGIS?
- Gatvės ir keliai tie patys, POI taip pat tie patys, nebent gamintojas dar savo taškų pridejo. PalmGIS'e yra adresų paieška penkiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Mažeikiuose, Palangoje), o LKMŽ žemėlapyje adresų nėra. Taciau LKMŽ yra patogesnis maršrutų planavimui, nes veikia globaliai visoje Lietuvoje, o PalmGIS'e maršrutų skaičiavimas galimas tik atskirų miestų žemėlapiuose. Be to Garmin'o programinė įranga sparčiau veikia ir turi paparastesnį valdymą.
2. POI (point of interest) ar yra PalmGIS programoje?
- yra.
3. Ar įdiegus ir paskui išinstaliavus viename delninuke veiks kitame tuo pačiu serial nr?
- Dėl delninio su tuo pačiu serial nr nežinau, ar veiks, nes jie neseniai apsaugą sustiprino, nežinau, prie ko dabar rišasi.
4. Pas mane dažnai keičiasi delninukai, kaip vyksta programos perkėlimas į kitą PPC ? Kaip su registracija, kodais ir t.t. ?
- Kiekviena kartą reikia kreiptis į gamintojus (KIBERSO) del perregistravimo.
5. Akies svetainėje neparašyta, ar programa veikia su Windows Mobile 5 ?
- Kadangi naujesnės OS turėtų būti suderinamos su senesnem, tai turėtų veikti. Geriausia patikrinti su DEMO versija. Netrukus išeis naujesnė PalmGIS GPS versija, kuri bus labiau pritaikyta ekranams su didesne rezoliucija.
6. Kuo skiriasi demo versija nuo originalios ? Jei man kažkas nepatinka/kažko trūksta demo versijoje ar tai reiškia, kad to nebus ir pilnoje versijoje?
- Funkcionalumas bus tas pats. Jei demo versijoje kažkas veikia nekorektiškai, tai paskutinėje pilnoje versijoje tai gali būti jau ištaisyta. Žemėlapiai pilnoje versijoje bus naujesni.
7. Kaip su žemėlapių supportu ? Kokių būdu aš gaučiau ir ar išvis gaučiau nemokamai žemėlapių ir DB atnaujinimus?
- Atnaujinimus galima nemokamai atsisiųsti iš tinklapio www.gisakis.lt
8. Ar Programa turi POI, ar yra galimybe importuotis POI iš kitų programų ? GARMIN, TOMTOM, iGO. Ar galima importuoti WayPoint'us iš kitų programų OZI, GoogleEarth ir t.t. ?
- Turi POI, bet importo galimybės nėra.
7. Ar yra kažkoks interfeisas Staliniams kompiuteriams, kurio pagalba galėčiau sudarinėt maršrutus tarkim PC ir įsikelti i PPC ?
- Nėra galimybės.

GPS įrenginių, kitų prekių kainos yra http://www.deze.lt, arba http://www.mazakaina.lt .

Jei norite įsigyti GIS, GPS programas, navigatorius rašykite sales@matrix.lt .

Atnaujinta: 2006-11-28

Navigacija: | Apie|Naujienos|Produktai|Kainos|Sprendimai|Patarimai|Registracija|Aptarnavimas|Darbas|Kontaktai|Titulinis psl.|