UAB MATRIX - registruotiems klientams

Kodėl gerai yra registruotis ir kas yra užsiregistravęs klientas?

Nusipirkę kompiuterį ar kitą kompiuterinę įrangą, Jūs galite užsiregistruoti elektroniniu paštu info@matrix.lt arba support@matrix.lt. Registravimo forma kuriama, na o dabar registruodamės mailu, galite atsiusti savo vardą/pavardę arba įmonės pavadinimą, adresą, kada ir kokį mūsų produktą pirkote, savo pageidavimus ir atsiliepimus apie mūsų darbą - ir jūs būsite įtrauktas į mūsų registruotų klientų sąrašą. Jums bus suteiktas geresnis aptarnavimas ir konsultacijos, pasiūlytos spec. kainos, dalyvausite mūsų akcijose ir loterijose.

Ką gauna registruotas klientas?

Visų pirma mes geriau žinome kokią techniką, programinę įrangą naudoja tas klientas ir atsiradus problemai ją galima žymiai greičiau ir efektyviau išspręsti. Šiuo atveju mes galime pateikti klientui programinės įrangos atnaujinimus (tai , kurią jis naudoja), suderintas tvarkykles, patarimus kaip naudoti tarpusavyje susijusias aparatūrines ir programines komponentes. Ateityje planuojame tokiems klientams teikti aktyvų gedimų šalinimą (kai klientas skambina, o mes jau turime "online" jam sprendimą). Tai leidžia dirbti su mūsų įsigyta įranga efektyviau ir didesnį laiko tarpą.

Antras dalykas kurį gauna registruotas klientas, tai atėjus laikui jo įrangai atnaujinti arba modernizuoti, arba norint pajungti naują įrangą (naują skenerį, spausdintuvą, foto-video kamerą ir kt.) mes jau žinome ką pasiūlyti, kad efektyviausiai ir su mažiausiom sąnaudom klientui tą atlikti. Klientas laimi laiko.

Trečias dalykas, tolimesniems pirkimams tokiems klientams taikomos nuolaidos, jis gauna savo įrangai suderinamus specialius pasiūlymus, turi galimybe nusipirkti jį dominančią įrangą pigiau (kai būna ribotas kiekis), dalyvauja akcijose, kur galima laimėti prizus. Čia klientas laimi finansiškai.