Klientų atsiliepimai apie duomenų atkūrimą ir atstatymą,  mūsų atlikti darbai

- Duomenų ir informacijos atkūrimo kaina ;
- Ką daryti sugedus duomenų laikmenai - pirmi žingsniai ;
- 2015 metais atnaujinome duomenų atstatymo ir atkūrimo įrangą, savo laboratorijoje 

duomenu-saugumas-data-protection    duomenu-apsauga-ranka

Pastaba: Kliento vardas talpinamas tik su kliento sutikimu . Kitais atvejais galimas tik anonimiškas laikmenos modelio paminėjimas.  Kadangi  fiziškai nėra laiko dėl didelės darbų apkrovos, talpiname tik mažą dalį atsiliepimų .

2015.05.19  duomenų talpinimo centras
Du diskai iš serverio raid1 sistemos, Linux:
1. Samsung ssd 840 pro, mz7pd256hafv-0bw00, model MZ-7PD256 256gb
mysql db, apie 2-3gb talpa  
2. ir antras is raid1 (mirror )  
samsung ssd 850 pro, mz7ke256 , model MZ-7KE256, 256gb
mz7pd256hafv data recovery / mz-7pd256 data recovery
Reikiami duomenys sėkmingai išimti.

2012.10.17, duomenų talpinimo firma
Užsakymas Nr.20058,  Serveris rack 1U, su Ubuntu server Linux OS, ir du diskai po 400GB, WD4000AAKS-00YGA0 , raid 1 masyvas. 
Gedimas pagal klientą:  kai kuriuos linux folderius kompiuteris mato, pvz MySQL , o web folderių nemato pajungus prie kito kompiuterio, stringa skaitant maždaug apie pusę duomenų.
Atlikti darbai : Duomenų atkūrimas sėkmingai atliktas.
Atsiliepimas:  Ilgą laiką talpinome klientų duomenys savo serveryje, jame buvo Raid1 sistema, ir tikėjomės kad ji apsaugos duomenis nuo praradimo. Taip ir buvo maždaug 4 metus.  Tačiau vieną kartą po planinio serverio perkrovimo jis pradėjo strigti krovimosi metu. Atjungus vieną iš diskų nesikrovė Linux Ubuntu sistema, atjungus kitą diską tokia pati situacija - taigi Raid1/mirror  veidrodis  šiuo atveju jau negalėjo padėti. Pajungus prie kito kompiuterio, ir skanuojant su žinoma R-Studio programa irgi nepadėjo - ji rado tik /var/lib/mysql katalogus, tačiau nesimatė /var/www/web katalogų. Kitos programos taip pat nieko negalėjo padaryti, ypač sunkiai dauguma iš jų dirba su Linux tipo failų sistemomis.  O skanuojant kitą masyvo diska WD  WD4000AAKS-00YGA0, strigdavo ant tam tikro sektoriaus. Kadangi talpiname daug klientų  svetainių,  duomenų praradimas mums negalimas.  Tada kreipėmės į firmą Matrix, ir tikėjomės kad jos didelę patirtį turintys specialistai mums padės.  Koks buvo mūsų džiaugsmas, kai po kelių dienų darbo Matrix pranešė kad visi mūsų ir mūsų klientų duomenys sėkmingai atkurti ir įrašyti į naują laikmeną.  Kokią metodiką naudojo Matrix lieka paslaptis, tačiau paminėjo kad kombinuotą aparatūrinį ir programinį duomenų atkūrimą. 

2008.10.17, Marianna Garejeva
Užsakymas Nr.7647,  Notebookas HP Pavilion Dv6000 modelis dv6255eu.
Gedimas pagal klientą:  rašo "disk error".
Atlikti darbai : Duomenų atkūrimas sėkmingai atliktas.
Atsiliepimas:  Labai dėkinga už duomenų atstatymą iš mano sugedusio kieto disko. Atstatymas padarytas labai greitai ir kokybiškai. Turite labai gerus specialistus. Džiaugiuosi, kad turiu informaciją, kuri galėjo būti tiesiog prarasta be galimybės atstatyti iš kokio nors šaltinio. Marianna

2008.10.10, Marius Sakalinskas
Užsakymas Nr.7576,  Kietas diskas SAMSUNG SP0802N 80GBIDE, p/n 0637 J2FX299717 P/V MS, data 2004/02.
Gedimas pagal klientą:  pajungus kaip slave kietą diską pasikabina kompas, ir nesikrauna windows; o master išvis nemato; pradžiai strigdavo, paskui iš viso užsilenkė.
Atlikti darbai : Duomenų atkūrimas sėkmingai atliktas.
Atsiliepimas:  Esu patenkintas Jūsų darbu - visi reikalingi duomenys atgauti, darbas (nors man nebuvo skubu) atliktas greitai, "protinga" kaina. Iškilus naujoms problemoms su duomenų praradimu, mano veiksmai aiškūs - pas Jus. Rekomendacija draugams - garantuota.
Pagarbiai, Marius Sakalinskas

2008.08.26, Linas K. architektas,
Užsakymas Nr.7167,  Išorinis kietas diskas 2,5" 120GB. Atnešė klientas savo hdd išorinį 250 GB+ maitinimo laidas. HM120JC LBA 234.441.648  P/N:256111BP406192.
Gedimas pagal klientą:  iš pat pradžių pradėjo lėtai krauti OS. Prašo formatuoti dabar diską. Padaryti diagnozę. Klientas įtaria, kad su particijomis kažkas.
Atlikti darbai : Duomenų atkūrimas sėkmingai atliktas.
Atsiliepimas:  Labai džiaugiuosi ir esu dėkingas UAB Matrix už suteiktą kietojo disko duomenų atstatymo paslaugą. Dėkoju už greitai, kokybiškai bei nebrangiai atliktą darbą.  Pagarbiai: architektas, Linas K. 

2008.08.08, UAB "AUKSINĖ DOVANĖLĖ"
Užsakymas Nr. 6899,  Išorinis kietasis diskas WD1600u017-005
Gedimas pagal klientą:   neskaito duomenų.
Atlikti darbai : Duomenys sėkmingai nuskaityti.
Atsiliepimas:  Gerbiami Matrix kompanija, Aciu jums uz pagalba, as buvau labai nusimines ir galima sakyti beviltiskoje padetyje kai mano kietasis diskas su visa gyvenimo informacija sugedo, bet kai kreipiausi I jus, nuraminote mane, siltai priemete ir net tik pakunsultavote kaip elgtis su tokia problema ir jos sivengt, bet ir kokybiskai atstatete mano svarbius duomenis. As jums labai dekingas, linkiu toliau taip sekmingai dirbt.  Tikrai jus rekomenduosiu kitiems.  
Pagarbiai/best regards,
Elanas Šmuilovičius, Rinkodaros direktorius/Director of marketing
http://www.auksinedovanele.lt

2008.04.11, Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo Vargdienių Seserys
Užsakymas Nr. 6289, kietas diskas WD 400.
Gedimas pagal klientą:  kompiuteris nemato duomenų.
Atlikti darbai : Duomenys sėkmingai nuskaityti.
Atsiliepimas (originalas) : P A D Ė K A, Už suteiktą labdarą, 2008 04 16;
Nuoširdžiai dėkojame už labdarą, suteiktą Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo vargdienių seserų vienuolijos Šv. Kryžiaus namams, esantiems adresu Daukanto a.1, Vilnius - atliktus kompiuterinės technikos remonto darbus už 1.270,00 lt. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą mūsų misijai ir džiaugiamės, kad minėtus darbus atlikote greitai ir kokybiškai.
Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo, Vargdienių seserų vienuolijos, Šv. Kryžiaus namų vyresnioji Ses. Gynė Dineikaitė

2008.04.08, AB Lietuvos dujos
Užsakymas Nr. 6255, kietas diskas Western Digital WD200BB-00CXA0;
Gedimas pagal klientą: kol šaltas kietas diskas hdd dar veikia, kai įšyla, nebeveikia biosas ir nemato duomenų kompiuteris.
Atlikti darbai : Duomenys sėkmingai nuskaityti.
Atsiliepimas: Laba diena, Į firmą Matrix kreipėmės jau ne pirmą kartą. Kaip ir anksčiau mums atkūrėte visą reikalingą informaciją. Darbuotojų veiklos kokybė, operatyvumas ir žmoniškumas bei vienintelės Lietuvoje specializuotos laboratorijos galimybės leidžia tikėti geriausiomis Jūsų perspektyvomis. Malonu, kad turint įvairių techninių problemų galima rasti patikimą pagalbą. Labai greitai po susitikimo su UAB Matrix darbuotojais sulaukiau skambučio ir man buvo pranešta apie sėkmingo duomenų atstatymo galimybę. Norėčiau pagirti jūsų įmonę už puikų darbą ir aptarnavimą, duomenys nuo kietojo disko buvo greitai ir nebrangiai atstatyti, kuo mes labai džiaugiamės ir už tai labai jums dėkingi. Dėkojame jau ne pirmą kartą padedant atkurti svarbią informaciją.
IT sk. inž. Vytautas D.

2007.11.06, Užsienio kalbų mokymo centras VŠĮ, Vilnius
Užsakymas Nr. 5335, Standusis diskas HDD p/n: WD200bb-00dea0 dcm: dsbhcv2ah; 20 GB; taip pat atneštas išorinis HDD duomenims įrašyti.;
Gedimas pagal klientą: Kompiuteris pradėjo dūminti (neįjungtas), bios mato, bet neveikia. Ardyti hdd leidžiama, reikalingi buhalteriniai duomenys STEKO.
Atlikti darbai : Duomenys sėkmingai nuskaityti.
Atsiliepimas: Laba diena, norėjau padėkoti už Jūsų darbą, visi apskaitos duomenys, o taip pat ir kita finansinė dokumentacija atstatyti pilnai, kokybiškai ir greitai. Ačiū už operatyvumą, ko negalėčiau pasakyt apie mus aptarnaujančią kompiuterių priežiuros įmonę "IT sistemos"
VŠĮ Užsienio kalbų mokymo centras
Vyr.finansininkė, Irena Tumilienė

2007.09.20, privatus klientas, Vitalij Gusiatin, Klaipėda
Užsakymas Nr. 5098 , Standusis diskas MAXTOR DiamondMax 20, STM380211A 80gb PATA, p/n 9DN011-326, fw 3.AAJ, site code WU, china;
Gedimas pagal klientą: Icg firma Klaipėdoje žiūrejo, pagal viską sudegusi viena mikroschema, galbūt dar kažkas; šitame diske yra dukros vaizdo klipai, dėl to ir svarbu viskas. Duomenys asmeniniai.
Atlikti darbai : Duomenys sėkmingai nuskaityti.
Atsiliepimas: Dėl atsiliepimo - nežinau, ką ir parašyti... Viena tik žinau - Jūsų įmonės darbuotojų darbo kokybė, operatyvumas ir mano atveju -žmoniškumas - yra nepalyginimai aukštesniam lygyje su kitais Klaipėdos kompjuterių įmonės, pav. "ICG kompjuteriai". Kas pas Jus man imponuoja - konkretumas: operatyviai nustatėt gedimą, laiką, per kurį sutvarkysite, po to - tik kaina. Įmonėje Klaipėdoje , kur bandžiau tvarkytis, viskas buvo atvirkščiai - pradėjo nuo kainos, tom ir baigiasi. Kompas pragulejo 2 mėnesius, atsakingų nėra, o galutinį rezultatą Jūs jau žinote. Ne man Jums siūlyti, bet butų labai patogu klaipediškiams turėti Klaipėdoje kokybišką aptarnavimą - Jūsų atstovybė, o Jums , galvoju, tas turėtų būti pelningas projektas. Pagalvokite... Dar vieną kartą nuo savo šeimos , atskirai nuo dukros Darijos, dėkoju už darbą! Sėkmės
Pagarbiai, Vitalij Gusiatin, Klaipėda

2007.09.08, Svajūnas, privatus klientas
Užsakymas Nr. 5022, Kietas diskas WD600BB-00CAA1 Date: 20 mar 2003 DCM:HSEHNT2AH.
Gedimas pagal klientą: Duomenys - reikalingi My doc visas aplankas, ir dar aplankas Įrašai. Vienas skirsnis. Win XP. Nesisuka varikliukas. Duomenys asmeniniai. Padaryti diagnozę. Ardyti galima. Dėl nuolaidos gali pailkt detalėms.
Atlikti darbai : Duomenys sėkmingai nuskaityti.
Atsiliepimas: Esu dėkingas UAB “Matrix” už kokybiškai ir greitai atliktą darbą bei priimtiną kainą. Dabar rekomenduosiu UAB „Matrix” savo pažystamiems, kuriems reikės panašios pagalbos dėl kietojo disko susidariusių problemų ir duomenų atstatymo.
Pagarbiai, Svajūnas

2007.09.04, privatus klientas, Darius, Vilnius
Užsakymas Nr. 4988 , kietas diskas Samsung MP0603H, SpinPoint M60 Go 2.5" iš nešiojamojo kompiuterio.
Gedimas pagal klientą: nemato kompiuteris.
Atlikti darbai : Pagal pradinę diagnozę buvo sudegusi elektronika, procesorius realiai, reikia donoro - donoras rastas, Tačiau vėliau paaiškėjo kad reikalingas galvučių keitimas, nes buvo prilipę hdd galvutės prie magnetinių plokštelių paviršiaus, reikėjo jas keisti. Po keitimo paaiškėjo, kad buvo ir patys paviršiai persilenkę. Matomai šitas hdd standusis diskas buvo patyręs nemažą smūgį. Duomenys sėkmingai nuskaityti.
Atsiliepimas: Sugedus mano kietajam 80Gb diskui mane ištiko lengvas šokas. Kadangi nedariau jokių atsarginių kopijų ir pasitikėjau savo disko darbu, ten spėjo susikaupti ~6 metų darbai, man svarbios nuotraukos, mano asmeninė filmuota medžiaga, mėgstamiausia muzika, bei kiti dokumentai. Nežinodamas gedimo ir ko daugiau griebtis pirmiausia kreipiausi į gamintojo aptarnavimo skyrių ir išdėsčiau susiklosčiusią situaciją. Jie tuoj pat man pasiūlė kreiptis į specialistus "UAB Matrix". Visų pirma pasidomėjau jų veikla. Pasirodo jie vieninteliai Lietuvoje turintys specialią laboratoriją tokiems darbas, tai padėjo man nusiraminti ir suteikė viltį. Nuėjus į "UAB Matrix" iš karto specialistai diagnozavo problemą ir pasiūlė man palankų sprendimą. Labai greitai po paskutinio susitikimo su UAB Matrix darbuotojais aš sulaukiau skambučio ir man buvo pranešta apie sėkmingą duomenų atstatymą. Dabar jau visi duomenys atstatyti iki paskutinio failo. Labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra toks kokybiškas duomenų atstatymo servisas ir noriu jiems LABAI, LABAI padėkoti už profesionaliai atliktą darbą!!!
Pagarbiai, labai patenkintas klientas Darius

2007.08.30, privatus klientas, Virginijus
Užsakymas Nr. 4960, Kietas diskas samsung SP1634N 160GB IDE, LBA 312, 581, 808.
Gedimas pagal klientą: Reikalinga D particija. WIN OS XP, FAT32. Sudegusi elektronika. Asmeniniai duomenys. Diagnozę padaryti.
Atlikti darbai : Duomenys sėkmingai nuskaityti.
Atsiliepimas: Esu neprofesonalas filmų kūrėjas, domiuosi režisūra, todėl pasitaikius progai mėgstu pafilmuoti, kokybiškam ir greitam video duomenų apdorojimui įstačiau didelį kietą diską. Apie UAB "Matrix" išgirdau iš "FIS kompiuteriai" meistrų, kai dėl įtampos šuolio susvilo kompiuterio kietasis diskas. Labai dėkoju UAB "Matrix" už greitai ir kokybiškai atliktą darbą.
Pagarbiai, Virginijus

2007.07.12, privatus klientas, Jūratė iš Radviliškio
Užsakymas Nr. 4667, KINGSTON 512MB SD/512 kortele, MM4GF512WAPS-2DAKI 30825-001.A00LF TAIWAN.
Gedimas pagal klientą: Fotoaparato atminties kortelė sugadinta. Reikėtų pabandyti atkurti nuotraukas. Pradžioje fotoaparatas nebeskaitė kortelės, po to ji buvo įdėta į skaitytuvą ir nuotraukos dar matėsi, tačiau nebebuvo galima jų iškelti. Vėliau įdėta į kitą skaitytuvą ir tada jau nebesimatė nieko, nes rodė kortelė nesuformatuota. Jos niekas neformatavo.
Gedimas nustatytas: Nustatyta kad sugedę elektronikos lustai, kuriuose laikoma informacija. Duomenys sėkmingai nuskaityti.
Padėka: Esu nepaprastai dėkinga UAB Matrix už greitai ir kokybiškai ir už priimtiną kainą atliktą darbą. Informacijos apie UAB Matrix suradau internete. Šiaulių apskrityje neradau jokios įmonės, kuri galetų atkurti duomenis. Dabar rekomenduosiu UAB Matrix visiems savo pažįstamiems, kuriems prireiks pagalbos dėl įvairių laikmenų gedimo ir duomenų atkūrimo.
Pagarbiai, Jūratė Žukauskienė, Radviliškis

2007.07.03, Baltic Optical Disc, UAB, http://www.bod.lt
Užsakymas Nr. 4609, Standusis diskas Western Digital WD200, dcm: HSBBCV2A, 20gb ide.
Gedimas pagal klientą: sugedo besinaudojant, dabar nesisuka varikliukas.
Gedimas nustatytas: Nustatyta kad sugedusi elektronika, ir problemos su galvutėmis. Duomenys sėkmingai nuskaityti.
Padėka: Norėčiau pagirti jūsų įmonę už puikų darbą ir aptarnavimą, duomenys iš kietojo disko buvo puikiai atstatyti, kuo mes labai džiaugiames ir už tai labai jums dėkingi (Nr. 4609). Jei bus kokių kitų rimtų problemų su kompiuterine technika tai jau žinau kur visada kreipsiuos ir žinau, kad visada sulauksiu pagalbos, tai į "MATRIX" firmą. AČIŪ jums dar karta ir geros dienos. :)
Robertas Krikščiūnas, IT Specialistas

2007.06.13, DNB NORD Bankas, AB, http://www.dnbnord.lt
Užsakymas Nr. 4508, Standusis diskas HP DDYS-T18350, P/N:07n4492, MLC: ds0s94, SCSI 18.2GB; fw: D94N.
Gedimas pagal klientą: Reikalingi visi duomenys apie 17GB. OS nėra, duomenų serveris buvo. SCSI kontroleris mato diską. Bet sistema neidentifikuoja. Pastoviai sukasi.
Gedimas nustatytas: susigadino MFT, kopijuoja su klaidom, reikia pastoviai restartuoti, nes varikliukas stringa, neaišku kiek dienų užtruks kopijavimas; ir kažkas yra su elektronika. Duomenys sėkmingai nuskaityti per 2 dienas.
Padėka: Dėkojame už greitai ir profesionaliai atliktą darbą.
Andrius Zacharovas, DNB NORD Bankas

2007.05.25, Pasala, UAB saugos tarnyba http://www.pasala.lt
Užsakymas Nr. 4412, Standusis diskas WD Protege WD100; LBA 19541088; 10,0GB; MDL WD100EB-00BHF0; DATE 01 NOV 2000; DCM RSBBHD2B.
Gedimas pagal klientą: tiksliai neaišku, lygtai nebemato kompiuteris.
Gedimas nustatytas: Susigadinusi elektronika . Duomenys sėkmingai nuskaityti.
Padėka: Dėkojame už kokybiškai atliktą reikalingą darbą, jau antrą kartą.
Toufic Chakib Nasreddine, direktorius
Jonas Bivainis, technikos direktorius

2007.05.02, Pasala, UAB saugos tarnyba http://www.pasala.lt
Užsakymas Nr. 4271, Standusis diskas HDD Maxtor DiamondMax Plus 8, 20Gb ATA/133 Code: NAR61590, LBA: 40718160; modelis 6E020L0510211 AAA (K,G,G,A A) 248; ardent C5-C1.
Gedimas pagal klientą: Įmonės kompiuteristas sakė, kad buvo įtampos šuolis, ir po to disko nebemato kompiuteris.
Gedimas nustatytas: tarnybinė zona nulėkusi; buvo susigadinę adaptyvai. Duomenys sėkmingai nuskaityti.
Padėka: Dėkojame už kokybiškai atliktą reikalingą darbą.
Toufic Chakib Nasreddine, direktorius
Jonas Bivainis, technikos direktorius

2007.04.05, EastNews agentūra, East News sp z o. o., Swietojerska 5/7, 00-236 Warsaw
http://www.eastnews.net
, http://www.eastnews.ru, http://www.eastnews.pl, http://www.eastnews.com.ua
Užsakymas Nr. 4149, Kietasis diskas Western Digital WDC , modelis WD1600JB-32EVA0, 160GB, F/W 15.05R15, S/N WMAEK1283364.
Gedimas pagal klientą: Mūsų Lenkijos padalinyje sugedus pirmam 80GB WD diskui, po švenčių sugedo ir antras mūsų agentūros kietas diskas su tai pat daugelį metų kauptu nuotraukų archyvu. Žinodami kur kreiptis, jį vėl iš karto nunešėme į DataRescueGroup padalinį Lenkijoje. Mums buvo gyvybiškai svarbu neprarasti savo foto archyvų.
Gedimas nustatytas: Nustatyta kad sugedęs magnetinių galvučių blokas, 1 ir 2 galvutės neskaitė duomenų, buvo stipriai pažeista tarnybinė zona (Service Area). Duomenų nuskaitymui pakeistas galvučių blokas, atkurta standžiojo disko tarnybinė zona, ir duomenys sėkmingai nuskaityti.
Padėka: Originalus atsiliepimas apie Matrix UAB darbą padėtas čia ...>>>.

2007.04.05, EastNews agentūra, East News sp z o. o
http://www.eastnews.net, http://www.eastnews.ru, http://www.eastnews.pl, http://www.eastnews.com.ua
Užsakymas Nr. 4148, Standusis diskas Western Digital WDC , modelis WD800JB-00ETA0, talpa 80GB, f/w 77.07W77, s/n WD-WCAHL3071536 , DCM DSBHCTJAA.
Gedimas pagal klientą: Sugedo mūsų Lenkijos padalinio Varšuvoje agentūros kietas diskas su daugelį metų kauptu nuotrauku archyvu, kuriama yra unikalios Lecho Walensos ir kitų Lenkijos istorinių veikėjų nuotraukos. Žinodami gerus atsiliepimus ir girdėję apie aukštą techninę specialistų kvalifikaciją, kreipėmės į DataRescueGroup padalinį Lenkijoje.
Gedimas nustatytas: Sugedusios galvutės, stipriai pažeisti tarnybiniai moduliai, transliatoriaus moduliai visiškai sudaginti, fiziniai defektai P-list modulyje. Tam kad ištraukti duomenis iš šio ypatingai sunkaus atvejo, teko keisti galvutes, pažeista geometrija ir HDA (hermetinio bloko) persilenkimas pašalintas, tarnybinė zona nukopijuota binariniam pavidale ir turint kodo likučius atkurtas P-list (Primary List - pirminis sąrašas), transliatorius atkurtas pagal restauruotą defektinį sarąšą, karšto keitimo metodu užkrauti į atmintį, reikiami moduliai užkrauti tam kad prieiti prie duomenų, ir duomenys sėkmingai nukopijuoti.
Padėka už abu užsakymus 4148 ir 4149 (lenkų kalba): East News wyraża podziękowanie dla Litewskiej firmy MATRIX, za odzyskanie danych z dwóch poważnie uszkodzonych dysków WD. Zastanawiano się nad wyborem firmy, która potrafiłaby sprostać tak poważnym uszkodzeniom i poradzić sobie z odzyskaniem danych. Wybór padł na Matrix, po zapewnieniu co do wysokiego poziomu usług świadczonych przez Matrix oraz najwyższej światowej jakości sprzętu używanego w zaawansowanych pracach typu "data recovery". Po pracach trwających kilka dni osiągnięto sukces w postaci odczytania najistotniejszych dla nas danych zawartych na dyskach. Rekomendujemy tym samym firmę Matrix jako godnego polecenia partnera w najtrudniejszych chwilach dla firm, którym zdarzają się takie dramatyczne sytuacje.
Originalus atsiliepimo tekstas ...>>>.

2007.03.20, Vilniaus baldai, AB, www.vilniausbaldai.lt
Užsakymas Nr. 4036
, Kietasis diskas MAXTOR DiamondMax plus 8, 40gb ide plonas, 6E040L0711233, E91RDFWE, K,M,G,A (hp kodas DU194A), kuris realiai dirbo įdėtas į kompiuterį HP D530 SFF, su HASP LPT raktu.
Gedimas pagal klientą: Sugedo kompiuteris valdantis mūsų medžio apdirbimo stakles, grežimo linija Biesse, modelis Techno FDT 2002, atidžiau pažiūrėjus pasirodė kad neveikia kietas diskas, esantis kompiutertyje HP D530, kuris buvo gautas iš staklių gamintojų. Sistema iš jo nesikrovė, repair'as nepadėjo, staklių parametrų, mašininių duomenų nebuvo galima perskaityti. Be šito kompiuterio ir jo duomenų darbas su staklėmis nebuvo įmanomas.
Gedimas nustatytas: Kaip jau įprasta šio modelio MAXTOR diskuose, jame atsirado labai daug badų (blogų sektorių) ir pradėjo byrėti praktiškai visas diskas: ir klientinių duomenų sritis, ir tarnybinė zona. Atkūrimas buvo pakankamai sudėtingas, dėl labai didelio laipsnio pažeidimų ne visa informacija buvo perskaityta, dalį duomenų reikėjo pusiau rankiniu būdu atkūrinėti. Gerai, kad klientas turėjo instaliacinius failus, teko pačią programą Techno tooling system; versija 9.2 NC500 perinstaliuoti, o trūkstamus mašininius kodus perrašyti iš atkurtų duomenų. Taip pat nemažai vargo buvo su HASP raktu (donglu) , nes programa nerasdavo jo, o be jo programa neveikia. Originalūs donglo draiveriai neveikė, tačiau mūsų specialistai sugebėjo patys surasti tinkamus draiverius, kurie veikė po Windows 2000 pro opercine sistema. Viską patikrinus, programa pilnai pasileido ir veikė.
Padėka: Į firmą Matrix kreipiamės jau ne pirmą kartą, 2005-04 mėn. sugedo HP OmniBook XE3 kietas diskas, ir tada mums ši firma atkūrė visus reikalingus duomenis. Dabar jau žinojome iš anksto kur kreiptis. Paskambinome į UAB Matrix, jų darbuotojai patys paėmė iš mūsų visą kompiuterį, nereikėjo net vežti. Po apžiūrėjimo jie iškart pradėjo darbus ir per kelias dienas pilnai viską atstatė, nes gavom veikiantį staklių valdymo kompiuterį su veikiančia programa ir senais nustatymų duomenimis. Dėkojame jau ne pirmą kartą padedant atkurti svarbius duomenis.
Edvard Černecki, technikos direktorius

2007.01.24, Kelionių centras, UAB (Filaretai travel), http://www.filaretaitravel.com
Užsakymas Nr. 3717
, Kietasis diskas Seagate U series 5, 20gb ide, ST320413A, p/n 9R4003-316, firmware: v3.11, s/n 5ED2QAFP, Rivilė Solo buhalteriniai duomenys.
Gedimas pagal klientą: Sugedo mūsų buhalterės kompiuterio kietas diskas su 3 metų vesta apskaita, mes naudojame Rivilė Solo buhalterinę apskaitą. Pats kompiuteris yra jau beveik 4 metų senumo. Pačios Rivilės duomenų buvo apie 425MB, programa užima apie 90MB vietos. Gedimas toks užfiksuotas: bios'as mato šitą hdd ok, tik pačių folderių neatidaro; jei pavyktų nuskaityti duomenis reiks kopiją padaryti į 40-80gb ide naują hdd; Data folderis labiausiai reikalingas; ir aišku kiti katalogai jei pavyks nuskaityti.
Gedimas nustatytas: Seagate diske rasta daug blogų sektorių (paskutiniu metu dažna Seagate liga), dėl to neatsidaro reikalingi katalogai, ir net nesikrauna Windows sistema. Duomenys su specialia aparatūra per beveik parą buvo pilnai nuskaityti, padarytas disko klonas, klientas patikrino užkrovęs realią Rivilės sistemą - viskas veikia.
Padėka: Mūsų buhalterė labai patenkinta - po duomenų atkūrimo šviečia kaip jaunas mėnuliukas, tuo viskas ir pasakyta, nes buvo labai išsigandusi po gedimo.
Darius Smalskys, vadybininkas

2007.01.24, BALTIC ITS, UAB, http://www.balticits.lt
Užsakymas Nr. 3721, Kietasis diskas iš notebook'o Hitachi travelstar HTS424040M9AT00 40Gb, s/n Q2JKNW7B.
Gedimas pagal klientą: Klientas sako buvo nunešęs kompą į Alna(jų garantinis), Alna pasakė, kad sugedęs Hdd kontroleris, reikia ištraukt visą My documents direktoriją reikia, ir ant desktopo “recovery” direktoriją. Duomenys asmeniniai, tačiau naudojami firmos darbe.
Gedimas nustatytas: Kliento kietame diske nustatytas špindelinio (ašinio) varikliuko užstrigimas. Viskas sutvarkyta, padaryta pilna kliento duomenų kopija.
Padėka: Aš Julijus Liška, firmos direktorius esu dėkingas UAB Matrix už kokybiškai, bei greitai atliktus duomenų atstatymo darbus.
Julijus Liška, direktorius

2007.01.18, Nesta AB
Užsakymas Nr. 3667
, Kietasis diskas Seagate 4.3 gb, modelis ST34311A, s/n 5BF0WVVQ, buhalteriniai duomenys.
Gedimas pagal klientą: Sugedo buhalterės kompiuterio kietas diskas su 10 metų kauptais duomenimis. Įmonė gyvuoja nuo 1957m, nuo statybinių medžiagų kombinato iki šiuolaikinės akcinės bendrovės. Tada kreipėmės į vietinę firmą Tetronas, kuri užsiima Trakuose kompiuterių taisymu. Kieto disko problema buvo ta, kad jo nematė jo BIOS‘as ir buvo gergžčiantys garsai. Pirmą kartą pajungus kompiuterinėje firmoje pas juos šitas diskas veikė, tada grižę pajungėme vėl prie savo ofisinio kompiuterio, ir po šito pajungimo hdd veikė ir taip jis pradirbo maždaug mėnesį. Po mėnesio atsirado vėl ta pati problema: nematio bios‘as ir traškantys garsai. Tada jie rekomendavo pakeisti donoro elektroniką ir bandyti paleisti. Po ilgų ieškojimų radome donorą, šioje firmoje paketė elektroniką ir diskas pradėjo veikti. Jis taip praveikė apie penkias valandas ir tada jau visiškai mirė. Tada firma Tetronas rekomendavo kreiptis į firmą Matrix UAB, nes jie specializuojasi duomenų atkūrimo srityje. Pridavę firmai Matrix, mes maloniai nustebome kai ši firma per 3 dienas pilnai atkūrė mums labai reikalingus buhalterinius duomenis – jie padarė pilną kloną iš seno disko į naują nešiklį.
Gedimas nustatytas: Seagate kietame diske nustatytas galvučių gedimas, sutvarkytas, padaryta viso disko pilna kopija (klonas) į kliento pateiktą laikmeną.
ATSILIEPIMAS: Dėkojų Matrix UAB kolektyvui už gera atliktą darbą.
Romusas Zubas

2007.01.08, Merck Sharp and Dohme, UAB (MSD), http://www.merck.com
Užsakymas Nr. 3609, sugedo kietasis diskas iš mūsų vieno iš vadovų nešiojamojo kompiuterio TOSHIBA MK4026GAX, 40gb hdd2193 F ZE01 T; s/n X4DF9458T 4H7 EC.A. Duomenų reikia kaip visada skubiai.
Gedimas pagal klientą : reikia visų duomenų, dokumentų, labiausiai pst failų su el. paštu.
Gedimas nustatytas : buvo užstrigęs variklis, ir reiks donoro, nes reiks perstatyti plokšteles; donoras rastas 2007.01.08, fiziškai diskas paruoštas skaitymui; duomenys nuskaityti tik papildomai pakeitus galvutes, skaitymas vyko paeiliui po vieną galvutę; reikia loginę duomenų struktūrą tvarkyti - sutvarkyta, klientui atiduoti visi reikalingi failai be loginių klaidų (patikrinta).
Padėka: Mūsų firma jau ne pirmą kartą kreipiasi į UAB MATRIX dėl duomenų atkūrimo, ir kaip ir aną kartą viskas buvo atlikta greitai ir kokybiškai.
Žygimantas Kocius, Baltic IT Manager

2006.11.24, Tomas Uptas privatus klientas
Užsakymas Nr. 3345
, sugedo Kietas diskas Maxtor Diamond max Plus 9 160GB ATA/133, Code:yar41vw0 LBA: 320173056, Mfg date: 24jan2003; namų vartotojo duomenys.
Gedimas pagal klientą: nepasileidžia kompiuteris, kažkoks garsas supypsi tris kartus, iš niekur nieko sugedo. Reikalingos nuotraukos ir vaizdo medžiaga filmuota, namų dokumentai, mokymosi medžiaga. OS WIN XP pro ir WIN 2000. Kietas diskas padalintas į tris skirsnius. Padaryti pirminę diagnostiką.
Gedimas nustatytas: MAXTOR diske nustatytas varikliuko strigimas, sutvarkytas, padaryta viso disko pilna kopija (klonas) į kliento pateiktą laikmeną.
ATSILIEPIMAS: Noriu perduoti nuoširdžią padėką UAB „MATRIX“ kolektyvui už greitą ir kokybišką visų sugedusių kietame diske esančių duomenų atkūrimą. Turėjau kietą diską Maxtor 160 GB. Tiesiog vieną dieną įjungus kompiuterį OS nestartavo, diskas nesisuko. Apėmė neviltis, nes tame diske buvo sukauptos šeimos nuotraukos ir filmai, taip pat ir kita medžiaga, naudojama namuose. Pabandęs panaršyti internete, radau „likimo draugų“, kurie jau buvo pramynę duomenų atkūrimo kelius. Viena iš dažniausiai teigiamai minimų ir buvo UAB „Matrix“. Čia patikrinau kitų likimo draugų rekomendacijas ir neapsirikau.
Su geriausiais linkėjimais UAB „Matrix“ kolektyvui Tomas Uptas

2006.11.23, M.Gumbrevičiaus PPĮ GELSVA, http://www.gelsva.lt
Užsakymas Nr. 3336, sugedo serveryje du kietieji diskai:
1. MAXTOR ATLAS 10K IV 36gb U320 SCSI, 8B036L0020611 AAA, code: CO0207XX; s/n B2DD8ENM NGCXX 1641; greičiausiai jame yra duomenys klientų, elektronika A2HBA F531MKE
2. IBM Ultrastar 9.1GB SCSI MLC: DS0S93, p/n 07N3220, model DDYS-T09170, s/n DXLAH093; 9gb atrodo bus sisteminis šitas diskas; nemato iš bios šitų abiejų hdd; elektronika 07N3655 F80146-LYA038-04ZW; 003298L; ant hermobloko VTS ir DXLA H093.
Gedimas pagal klientą: reikia duomenų nurodytų folderių, reikia atkurti D:\users reikia atkurti, apie 2gb (doc, xls, galbūt nuotraukos); duomenų bazę sakė iš kopijos lygtai atstatė, tai DB nereikia, ji buvo apie 30gb;.tačiau vėliau adminas apsižiūrėjo, kad Navision duomenų bazės kopija gan sena, todėl atkurti reikia ir ją. Navision failo pavadinimas klaipeda.fdb.
Gedimas nustatytas: MAXTOR scsi diske nustatyta, kad yra užstrigęs varikliukas ir nesisuka, greičiausiai nuo susidėvėjimo. IBM scsi diske problemos su elektronika. Gedimai pašalinti, duomenys nuskaityti.
Padėka: Gelsva šiuo metu yra viena iš stambiausių Lietuvoje didmeninės įvairių maisto prekių prekybos ir švaraus vandens gamybos įmonių, turinti filialus visoje šalyje. Šiuo metu atstvaujame tokius gamintojus Lietuvos rinkoje kaip Fazer, Gilette, Dirol ir daug kitų, gaminame vandenį Žaliagiria (psl. www.zaliagiria.lt) , plečiame vyno parduotuvių tinklą www.Vynoteka.lt, ir tt. Klaipėdos filialo serveryje netikėtai sugedo du scsi kieti diskai, kuriuose buvo visa Navison filialo prekybos duomenų bazė ir reikalingi darbui darbuotojų xls ir doc failai. Be šios informacijos filialo darbas būtų paralyžuotas, tektų ilgai vargti iš naujo suvedant duomenis. Mes iš karto kreipėmės į firmą Matrix UAB, kuri specializuojasi duomenų atkūrimo srityje, nes girdėjome gerus atsiliepimus atkuriant Navision bylas. Mūsų dideliam džiaugsmui viskas buvo atkurta per vieną dieną po užsakymo patvirtinimo. PAtikrinome visus failus, duomenų pabandėme užkrauti - viskas puikiausiai veikė.
Robertas Beinartas, IT projektų vadovas

2006.11.15, Merck Sharp and Dohme, UAB (MSD), http://www.merck.com
Užsakymas Nr. 3282, kietasis diskas Western Digital WD800JB-00ETA0, 80 GB, ide; date 18JUL2003, dcm: DSCACTJAH; firma Pro Futuro sakė žiūrėjo ir jie galvoja kad galvutės; reikia tokių katalogų C:\Documents\, arba Bent c:\documents\vytautas tikras; C:\documents uzina 2.7Gb, ten yra straipsniai. Duomenų reikia skubiai.
Gedimas: reikia duomenų nurodytų folderių.
Padėka: Mūsų firma Merck & Co., Inc. yra tyrinėjimams orientuota medicinos kompanija, pirmenybę teikianti pacientams. Įkurta 1891 metais, Merck atranda, kuria, vysto, gamina ir parduoda vakcinas ir vaistus skirtus naujiems ir neištirtiems medicinos poreikiams. Mūsų firma pašvenčia labai daug pastangų kad padidinti vaistų prieinamumą, toli siekiančiomis tyrinėjimų programomis, kuriomis ne tik dovanojame savo vaistus, ber ir pristatome juos žmonėms, kuriems jų labiausiai reikia. Merck taip pat publikuoja nepriklausomą ir neparemtą reklama sveikatos informaciją, nesiekdami iš to pelno. Mūsų laikmenoje buvo ilgai kaupta ir vertinga mūsų tyrinėjimų informacija ir daug straipsnių. Duomenų atkūrimas pavyko gerai, galime atsidaryti visus atstatytus failus. Nustebome kad visi darbai buvo atlikti per vieną valandą po mūsų kietojo disko pridavimo firmai MATRIX.
Žygimantas Kocius, Baltic IT Manager

2006.11.09, Evaldas Bielskus, studentas
Užsakymas Nr. 3236, kietasis diskas HTS541010G9SA00 100gb sata hdd, MLC: DA1519, p/n 0A26930; hdd skeltas per pusę buvo po 50gb; kai nusipirko taip ir buvo; po legaliu Windows diegimo iš ASUS lapotopo image cdromų rodė tik vieną skirsnį C:\, dydis 98GB; nors prieš tai buvo du skirsniai su duomenimis antrame skirsnyje. Diegiant Windows jie net neklausė ar trinti skirsnius ar ne.
Gedimas: reikia duomenų iš antro skirsnio.
Nustatytas gedimas: Sugadinti ir ištrinti prieš tai buvę skirsniai (partitions), buvo atlikas skirsnių ištrynimas ir paskui formatavimas diegiant Windows. Windows sistema užrašyta ant viršaus. Kliento duomenys pilnai atkurti.
Padėka: Labai norečiau padėkoti UAB MATRIX už mano nešiojamojo kompiuterio kietojo disko duomenų atkūrimą. Kam iškils panašių problemų, rekomenduoju kreptis būtent į šią firmą, nes joje, skirtingai nei kai kuriose kitose panašaus profilio kompanijose, į klientą yra žiūrima kaip į žmogų, visų pirma siekiama padėti, o ne "ištraukti" kuo didesnę pinigų sumą už suteiktą paslaugą (šiuo atveju, duomenų atkūrimą). Dar kartą dėkoju UAB MATRIX už suteiktą pagalbą. Evaldas Bielskus, studentas

2006.11.03, Alvora, UAB, http://www.alvora.lt
Užsakymas Nr. 3198, kietasis diskas WD200BB-60CVB0, DCM RSEEHT2CH; 20gb ide, data 05nov2001; buvo garsas panašus kaip FDD veikimo, ir po to kompas disko nemato. Reikalingi buhalteriniai duomenys, programų Saikas ir Telebankas failai. OS 98 WIN, diskas padalintas į dvi particijas.
Nustatytas gedimas: Šitas diskas iš viso nesisuka.
Padėka: Sveiki, siunčiu Jums mano atsiliepimą. Mano vardas Voitech, UAB "Alvora" dirbu kompiuterių taikymo inžinieriumi. Lapkričio antrą dieną (penktadienį), apie 10 val. paskambino vyr. buhalterė ir pasakė, kad jos kompiuteris "mirė". Po kelių bandymų prikelti numirėlį, paaiškėjo kad neveikia kietasis diskas WD200BB-60CVB0. Diske buvo saugoma nemažai svarbios informacijos, praradimas kurios buvo neleistinas. Po 30 minučių paieškos internete ir nemažo perskaitytų atsiliepimų kiekio nusprendžiau nerizikuoti ir kietojo disko remonto darbus perduoti profesionalams. Jau ta pačią dieną UAB "Matrix" pradėjo remonto ir duomenų atstatymo darbus. Naują diską su atstatytais duomenimis atgavome jau pirmadienį. Apie malonų aptarnavimą kalbėti neverta, nes šioje įmonėje jis yra aukščiausiame lygyje.
Pagarbiai, UAB "ALVORA" Kompiuterių taikymo inžinierius Voitech Bortkevič

2006.10.27, ELSIS biuro sistemos UAB, http://www.elsis.lt
Užsakymas Nr. 3140, kietasis diskas MAXTOR 40gb D740X-6L, rev A00; GTLA: VQ40A013-01-B, p/n MX6L040J2, p/n SG-07J378-12547-134M; CT: 2526C102QMKA9H, p/n 253454-001; p/n3: 11S24P3662ZJ1N23XB9MT, FRU: 19K1568.
Gedimas: hdd nestartuoja; reikia folderių: C:\RKM, C:\SHAUS, C:\RKS, ant darbalaukio My Documents, ir KopijuotiRasos katalogas su *.xls, *.doc failais; hdd galima atidaryti, negarantinis; įrasyti informaciją norės I cd/dvdr;
Nustatytas gedimas: Elektronika ir komutatorius neveikia. Sutvarkyta, duomenys pilnai atstatyti.
Padėka: Ačiū, kad atkūrėte mūsų svarbaus kliento duomenis. Tame kompiuteryje trejus metus sukosi R-Keeper programa - restorano klientų aptarnavimo ir apskaitos sistema. Netekęs tų duomenų, klientas prarado visą informaciją apie nuolatinius klientus, jiems taikomas nuolaidas bei jų kontaktinius duomenis. Tačiau dėka sumanaus firmos "Matrix" kolektyvo pavyko atstatyti svarbiausius R-Keeper programos duomenis. Širdingai dėkojame šiai firmai.
UAB "Elsis biuro sistemos" Pardavimų vadybininkas Ramūnas Liubertas

2006.10.09, Igor Choršajev, duomenų bazių programuotojas
Užsakymas Nr. 2844, Kietas diskas IC35L090AVV207-0 P/N: 07n9685, LBA: 160.836.480. Neveikia diskas nuo vakar, prie kito kompo jungė bet disko nemato. Reikalingi visi duomenys (geriausia kad visi butu). Dvi particijos 20GB ir 60GB, Windows XP Pro Rusiška versija.
Nustatytas gedimas: Reikia donoro AVV207 serijos, problemos su elektronika ir su skirsniais. Kliento duomenys pilnai atkurti.
Padėka (rusų kalba originaliai, čia vertimas į lietuvių kalbą): Siunčiu jums žadėta atsiliepimą. Man sugedo 80GB kietasis diskas. Nežiūrint reguliarių pagrindinių projektų rezervinių kopijų darymo , sistemos atkūrimas būtų užėmes apie 2 savaites - reiktų labai daug diegti ir derinti programų. Firmoje Matrix pakeitė sudegusį HDD kontrolerį ir atliko kitus papildomus darbus, kas leido jį klonuoti. Aš paprasčiausiai įstačiau gautą iš Matrix UAB kloną į pratęsiau darbą. Visas procesas jiems užtruko 3 dienas. Didelis ačiū Matrix komandai už išgelbėtus duomenis ir puikų darbą.
Igor Choršajev, T&G Systems, project manager

2006.09.18, Villon, UAB - Le Meridien Villon Resort, http://www.lemeridien.lt
Užsakymas Nr. 2844. Kietas diskas Toshiba hdd 40gb ide 2.5" MK 4018GAP; Kinijoje prieš 2 metus jį suremontavo, ir matyt ten jis buvo atidarytas, nes prisirinkę dulkių; diskas sugedo šeštadienį, skubiai reikia gyvybiškai svarbių duomenų iš c:\my documents katalogo; ntfs file system. Šis kietas diskas buvo nuneštas į BMS Megapolį, kur specialistai apžiūrėję rekomendavo kreiptis į firmą Matrix_UAB. Paskambinus šiai firmai diskas buvo iškart paimtas ir pradėti duomenų atstatymo darbai.
Nustatytas gedimas: Originaliose galvutėse dėl dulkių ir susidėvėjimo buvo pažeisti skaitymo elementai, iš disko vidaus girdėjosi stuksenimas. Šiaip tai šito modelio diskuose stuksėjimas yra gan retas reiškinys (nes SA yra pačiame procesoriuje). Pirmas galvučių keitimo komplektas irgi labai sunkiai duomenis skaitė, skaitymo metu atsirasdavo labai daug blogų sektorių, greičiausiai dėl adaptyvinių parametrų, arba dėl kad galvutės ne visai tiko, arba dėl disko paviršiaus pažeidimų - tiksliai pasakyti sunku. Vėliau hdd galvutes teko keisti antrą kartą. Po antro galvučių komplekto keitimo buvo galima skaityti disko duomenis, buvo rasti blogi sektoriai MFT įraše, kurie buvo su specialia įranga sėkmingai nuskaityti, ir vėliau buvo nuskaityti visi reikalingi klientui duomenys.
Padėka: To Whom It May Concern, Dear Sirs, This is in reference of Matrix Company. Specially for the services provided to me. The Company was capable of retrieving the data that was on my defective laptop hard disk drive. ALL data was recovered. Their services also included provision of new HDD and copying the data on a data safe external hard drive. I can recommend their services to anybody who might be in the unfortunate situation as I was. Further to this included their services free of charge pickup of device and delivery to my premises which is 20 km outside of Vilnius. My special thanks goes to Mr. Virgilijus Dovidas who was extremely helpful and who communicated with me in English language.
Kindest Regards, Wouter Liekens, Executive Chef, Le Meridien Villon Resort

2006-09-18, Labdaros ir paramos fondas „Rugutė”, http://www.rugute.com
Užsakymas Nr. 2513. Kietasis diskas notebook'ui Hitachi IC25N040ATMR04-0 HDD 2.5" 40.0 Gb Hitachi 4200rpm, 2MB
Nustatytas gedimas: reikia keisti galvutes, ir yra įbrėžimas plokštelių paviršiuje nuo galvučių ir kietojo disko susidėvėjimo.
Priemonės: keistos du kart galvutės iš donorų, skaitymo metu apie 20 kartų naudota speciali kietojo disko galvučių valymo procedūra, kol buvo pilnai nuskaityti duomenys.
Padėka: Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ globoja vaikus, sergančius piktybiniais navikais ir jų artimuosius. Vienas iš fondo vykdomų projektų „Informacijos apie vaikų piktybinius navikus kaupimas“. Lietuvių kalba nėra informacijos apie šias vaikų ligas. Fondo rėmėjai padovanojo užsienyje išleistos literatūros apie vaikų piktybines ligas, slaugą, kurią ketinome išversti ir padovanoti tėvams, kasdien kovojantiems už vaiko gyvybę. Fondo savanoris – gydytojas savo atostogų metu išvertė didelę dalį medžiagos, tačiau vieną rytą kompiuterio diskas nebeveikė. Be galo susirūpinome. Peržvelgėme įmones teikiančias duomenų atkūrimo paslaugas. Profesionaliausia mums pasirodė UAB „Matrix“ ir mes neapsirikome. Nedelsdami kreipėmės į juos. Jie įvertino disko gedimą. Esame labdaros fondas, todėl mus ypatingai jaudino darbų atlikimo kaina. Tačiau vieną dieną buvome ypatingai laimingi. UAB „Matrix“ direktorius pasakė, jog jų kolektyvas savo darbu prisideda prie šios itin reikalingos knygos išleidimo. Mums mokėti nereikės.
Nuoširdžiai dėkojame UAB „Matrix“ kolektyvui už suteiktą paramą - už profesionaliai atkurtus kietojo disko duomenis. Ačiū už geranoriškumą, už supratimą, ir parodytą dėmesį vaikams, sergantiems piktybiniais navikais Mes nepraradome vertimų!
Pagarbiai, Edita Abrukauskienė, Labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ direktorė
Priedas nuo Matrix kolektyvo: nebūkite abejingi kitų skausmui, padėkite vieni kitiems ir ne viską lemia pinigai.

2006-08-28, Chemijos institutas http://www.chi.lt
Užsakymas Nr. 2703. HDD kaupiklis HDD WD300BB-00CCB0, DCM: DREHBT2AH, DATE: 07 09 2001; prieš porą 2mėn darė pilną defragmentaciją klientas; paskui norėjo duomenis persirašyti į laptopą per usb raktą ir sustojo pelė, kompiuterį perkrovė, o hdd kietas diskas jau caksėjo; Reikalingi failai: My documents aplankas. Operacinė sistema WIN XP Pro, viena particija. WORD, PDF ir panašūs failai. Nustatytas gedimas: reikia ardyti, sugedus 0 galvutė. Atsiliepimas: šiame kietame diske buvo sukaupti visi mano moksliniai darbai, straipsniai už 10 metų nuo 1996 metų, apie organinę chemiją, esu chemijos mokslų daktaras ir man labai svarbi ši informacija. Be to šiame diske buvo ir asmeniniai duomenys, labai daug dainų natų; pats sukūriau italų žodyna virš 20000 bendro pobūdžio žodžių, nes domiuosi italų kalba, asmeninis hobis muzika, esu sukaupęs virš 1000 lietuvių liaudies dainų ir tekstų ir natomis, dainas atgamina programa Encore, kaip garsą (įrašius ant penklinės natas); šiaip natų surinkimas labai ilgas darbas, čia kaip hobis, ir po darbo ilgai rinkdavau šias natas. Dar dainuoju Ūla ansamblyje, jau virš 25metų, su Stanislovu kur veda "Duokim garo". Taip pat šiame hdd diske yra ir visų kelionių nuoraukos, nuo Portugalijos, Sibiro, iki Islandijos, ir Kanadoje esame buvę, viskas išvažinėta su ansambliu, netekti šių nuotraukų būtų labai skaudu. Prieš tai šį diską buvau nunešes į firmą Šeimyniškių gatvėje VIRTUALIOS TECHNOLOGIJOS, UAB kuri ir rekomendavo jūsų firmą, nes pasake kad fizinis gedimas ir geriau kad šį darbą atliktų duomenų atstatymo profesionalai švariame kambaryje, nes duomenų nuskaitymas dažnai būna vienkartinis, ypač tokiais atvejais. Dėkoju firmos Matrix specialistams, kurie ilgus metus kauptus duomenis atkūrė už prieinamą kainą, greitai, taip pat man patiko malonus ir žmoniškas aptarnavimas.
Algirdas Matijoška, chemijos mokslų daktaras

2006-08-25, Litesko UAB http://www.litesko.lt, arba http://www.dalkia.com padalinys, veikiantis visoje Europoje, Lietuvoje, Lenkijoje (http://www.dalkia.com/poland/)
Užsakymas Nr. 2695. Po žaibavimo išmušė RAID5 masyvą iš trijų kietųjų diskų, elektros išlydis perėjo per UPS'a, pateko į serverio vidų ir apgadino viduje buvusius kietuosius scsi serverinius diskus. Sugedo tokia aparatūra:
Serveris Compaq ML350, jame buvo sukurtas darbinis raid5 masyvas iš 3 vnt. scsi*36gb HS (hot swap-karšto keitimo) 80pin kietųjų diskų.
1 hdd kietas diskas: compaq 36,4gb 10K WU3, model BD03664545, firmware B20B, compaq p/n 232431-002, s/n 344226712832; neveikia, vizualiai atrodo sveikas, agere scsi U160/LVD/SE, 14-123240-05 1292AF3 0229S 4311843; kitas chipas Agere Quantum MS410B 65 0233S46468431 SN 344226712832 PFPMX , realiai šitas modelis yra Fujitsu allegro;
2 hdd kietas diskas: 36,4gb 10K WU3, model BD036659CC, drive cpn: 286712-001, CT: 259CC016C01419, compaq spare 143916-001, s/n 3JA0CLLZB; apdegęs neveikia, Seagate chipas 100286-516 Agere 1303Z3 0442S5111743
3hdd kietas diskas: 36,4gb 10K model BD036659CC, drive cpn: 286712-001, CT: 259CC016C015MQ, s/n 3JA0D0GH [geras]; Seagate 100286-516 AGERE 1303Z3 042S 5111743;
Scsi kontroleris: 64bit pci, compaq series E0B016, ultra3, 1 channel, SP#: 226874-001 P44940KFF 06 PSG AS#011200-001, DG# 011201-000, s/n 6E 2 CJK72 G309, atrodo kad šitas modelis yra COMPAQ SMART ARRAY 532 64BIT CONTROLLER.
Nustatytas gedimas: du hdd diskai iš masyvo sudegę, trečias turi daug badų, taigi visi Raid5 masyvo diskai išlėkę, nes iš viso buvo tik 3 diskai.
Per 3 dienas atliktas pilnas viso masyvo duomenys atkūrimas, surasti reikalingi donorai, sugadinti scsi diskai paruošti duomenų nuskaitymui, atkurtas trečias diskas kuriame buvo daug badų (blogų sektorių), nuskaityti duomenys, atliktas loginis raid5 masyvo sumontavimas ir duomenų ištraukimas.
Padėka: norėčiau padėkoti Matrix UAB kolektyvui už pagalbą šiuo sunkiu atveju, kai raid5 kietųjų diskų masyve susigadino visi diskai, ir po 3 dienų jau turėjome visus mums reikalingus duomenis. Matrix UAB duomenų atkūrimo padalinys mūsų firmą gelbėja jau ne pirmą kartą, ir visada rezultatai buvo teigiami, t.y. duomenis mes visada gaudavom. Apie mūsų firmą: Bendrovė "Litesko" centralizuotai aprūpina šiluma daugiau nei 60 tūkstančių butų visoje Lietuvoje. Apjungdama aštuonis savo filialus "Litesko" veiklą vykdo Marijampolėje, Alytuje, Palangoje, Telšiuose, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Kelmėje, Kazlų Rūdoje, Biržuose bei šalia esančiuose miesto tipo gyvenvietėse. Šiuo metu mūsų bendrovė yra stambiausia šilumos tiekėja Lietuvoje, turinti padalinius visuose stambesniuose miestuose.
Domantas Stanelis, IS administratorius, Litesko UAB

2006-08-25, Parex Lizingas, UAB, http://www.parex.lt
Užsakymas Nr. 2278. Kietas diskas MAXTOR DiamondMAx Plus 8 40gb, ide/133, date 09may2003; p/n 294932-001, modelis 6E040L0510633; ardent C9-C1. Gedimas: Bios mato, bet windows nerodo partitionų(skirsnių) jokių, garsų pašalinių nėra.
UAB "PAREX LIZINGAS", filiale sugedo failų serverio diskas. Po pirminės diagnozės paaiškėjo, kad (Maxtor) diske buvo labai daug "bad'ų", todėl
pilno duomenų atstatymo net nesitikėjome, bet jau kitą dieną turėjome 100% duomenų su nauju disku už priimtiną kainą. Norėtumėm už tai padėkoti ir
rekomenduoti UAB "Matrix" firmą kaip rimtą specialistų kolektyvą.
Mantas Gegužis, IT adminas.

2006-08-24, Lietuvos energija AB http://www.lpc.lt
Užsakymas Nr. 2670. Kietas diskas WD20 20gb ide hdd kietas diskas, modelis: WD200BB-60CVB0, dcm: HSEEBT2CH, p/n 254553-001; hdd jau negarantinis. Gedimas: reikalingi duomenys, word/excel; prieš tai hdd diskas caksėjo, dabar neaišku ar hdd mato BIOS'as. Nustatytas gedimas: pažeistas šio kietojo disko hdd transliatoriaus modulis.
Nors pas mus stovi galingi serveriai ir visi duomenys turi rezervines kopijas, kai kurių darbuotojų asmeninių kompiuterių informacija nebuvo kopijuojama. Pas vieną mūsų darbuotoją sugedo kietasis diskas, su vertinga ir ilgai kaupta informacija, straipsniais. Mes kreipėmės į firmą MATRIX, kuri specializuojasi duomenų atkūrimo paslaugose dėl informacijos atstatymo. Atlikus diagnostiką, mes suderinome kainą ir kitą dieną informacija jau buvo perkopijuota. Dėkojame už operatyvų ir profesionaliai atliktą darbą. Gavome 100% visų reikalingų duomenų.
Vytautas Tarulis, dir. pav., infrastruktūros priežiūrai, Lietuvos energija akcinė bendrovė

2006-06-06, firma Arinstata UAB
Užsakymas Nr. 2173, SEAGATE ST320413A 20gb, p/n 9R4003-301, U series 5, fw 3.05; reikia katalogo C:\Forma labiausiai, kiti buhalteriniai duomenys. Buvo sugedęs maitinimo blokas, klientas išpūtė dulkes, pravalė jį, po įstatymo kompiuteris iš viso nepasikrovė, kieto disko (hdd) BIOS nematė, iš kompiuterio pradėjo eiti dūmai. Backupa turėjome 1.5mėn. senumo. Jei būtų dingę duomenys, reiktu rankomis vėl likusią dalį įvesti, tam sugaištume nemažai laiko. Tada kitą dieną iš kart kreipėmės į firmą Matrix, kad apžiūrėtų ir atliktų diagnostiką. Firmoje maloniai priėmė, liepė palaukti, ir mūsų nuostabai po 10min. jau turėjome savo duomenis. Labai dėkojame už operatyvų darbą!

2006-05-31, Fima UAB, http://www.fima.lt
Užsakymas Nr. 2127, MAXTOR diamondMax 16 120gb ata/133, model: 4R120L0040611, 24mar2003, poker D.3; yra labai daug badu, nesikopijuoja (tipinis maxtor gedimas); 200000 sektoriu blogu (badu) buvo (102MB badu), 240mln; folderius rodo, bet prie failu neprieina, LINUX sistema, reikalingi failai DSF formato, kurie yra laikomi įrenginyje užkoduoti. Mūsų klientas, vienas iš bankų nustatė vagytės faktą, ir tam būtinai reikalingi buvo hdd diske esantys vaizdo kamerų duomenys. Kreipėmes į firmą Matrix_UAB, kuri per keletą dienų pasijungus prie specialios įrangos, atkūrė reikiamus failus. Gerai padirbejote, duomenis (reikaligus) turime.
Linas Mikalajūnas, UAB Fima

2006-05-30, Geralda UAB

Užsakymas Nr. 2125, Kietas diskas Maxtor 30GB VAm51JJ0, buvo įtampos svyravimai, įjungus kompą nepasikrovė. My doc aplankas reikalingas ir outlooko emailai.
UAB “Geralda” šių metų gegužės trisdešimtą dieną kreipėmės į UAB „Matrix“ dėl kieto disko duomenų atkūrimo. Norėtume informuoti Jūsų firmos vadovą dėl kokybiškai ir greitai atliktų darbų, net padėkoti ir išreikšti susižavėjimą operatyviu darbu, nebrangia ir profesionaliai atlikta operacija.
UAB „GERALDA“ Komercijos Direktorius Darius Igaris

2006-05-23, Valstybinė darbo inspekcija, http://www.vdi.lt
Užsakymas Nr. 2078. Kietas diskas Maxtor 30GB DiamondMax Plus 8; Date: 210CT2003; Code: NAR61590; LBA: 60058656; 6E030L0510605 AAA;
Esame labai patenkinti UAB Matrix darbu. Įmonė greitai ir kokybiškai atstatė duomenis iš sugadinto disko. Kietas diskas turėjo sudėtingą gedimą, nes jo pataisyti nepavyko nei su profesionaliomis diskų skanavimo programomis, nepadėjo ir elektroninės disko dalies pakeitimas. Įrenginio neaptikdavo operacinė sistema ir jo turinys buvo nepasiekiamas. UAB Matrix ne tik 100% atstatė visą svarbią informaciją, bet atkūrė visą disko turinį (padarė disko kloną) naujame diske dėl ko nereikėjo iš naujo atlikti sudėtingų instaliacijų ir konfigūracijų, atimančių daug laiko. Kompiuteris su atkurtais duomenimis veikė taip lyg niekada nebūtų sugedęs. Darbas buvo atliktas profesionaliai ir greitai.
Valstybinės darbo inspekcijos Informacinių technologijų skyriaus vyresn. specialistas
Rolandas Šeputis

2006-05-22, UAB „ART GATE“, Marijus Svetikas
Užsakymas Nr. 2065, Notebook HP omniboook XE3. Gedimas: Kompiuteris nemato kieto disko. Duomenys svarbūs visi. Nustatytas gedimas - sulipusios disko galvutės (Seagate). Duomenys pilnai atstatyti.
Kliento atsiliepimas: Kaip žinia informacija šiais skaitmenos laikais yra neįkainojama, o jos praradimas kartais prilygsta krachui. Tačiau ir taip atsitikus skaitmenos keikti ir atsižadėti nereikia, nes UAB „Matrix“ nepralenkiami. Norėčiau dar kartą padėkoti už ypatingą operatyvumą ir lankstumą atstatant prarastus duomenis.

2006-05-16, Rimas Valaitis (privatus klientas)
Užsakymas nr. 2039, Atminties kortele SD 256MB.
Perkeliant nuotraukas iš atminties kortelės (skaitmeninis foto aparatas NICON Coolprix 5200) į kompiuterines laikmenas, dėl neaiškių priežasčių, susigadino atminties kortelėje esantys failai. Dėl šios priežasties pasikalbėjau su kolega, kuris rekomendavo kreiptis į firmą Matrix. Firmoje Matrix labai maloniai buvau priimtas, išklausytas ir už man priimtiną kainą pasiūlyta šią problemą, firmos meistrų pagalba išspręsti. Labai nustebau, kad jau sekančią dieną firmos atstovas paskambino ir pasakė, kad galiu ateiti ir atsiimti su atstatyta informacija, atminties kortelę. Už ką esu dėkingas ir ateityje naudosiuosi firmos paslaugimis.
Jūsų klientas R.Valaitis

2006-05-02, Infomedija UAB (http://www.1588.lt informacija telefonu)
Užsakymas nr. 1964, hdd diskas FUJITSU MPG3204AH, 2001-04, 436-42B5, 20.4gb. Paskambino klientas, sako nunešė kietąjį diską Ontrack atstovams, kurie apžiūrėjędiską pasakė kad duomenų atkūrimas kainuos ~3000lt+pvm, ir užtruks daugiau kaip savaitę. Manęs netenkino terminai ir kaina, nes už asmeninius duomenis tiek mokėti brangoka. Kreipiausi į firmą Matrix, kurie pasakė kad atliks diagnostiką ir pasakys kainą, tada paprašiau paimti mano diską iš Ontrack atstovų ir tą padaryti. Už valandos diskas buvo paimtas, atlikta ne tik diagnostika, bet ir už pusės valandos visi duomenys jau buvo atstatyti. Svarbiausia kad atstatymo kaina buvo kelis kart mažesnė negu Ontrack atstovų pasiūlyta, ir nebuvo garantijų kad jie būtų atlikę darbą. Atstačiusi duomenis, firma Matrix paskolino man diską, kad galėčiau persirašyti duomenis, kurį vėliau grąžinau.
Su duomenimis viskas tvarkoje. Paslaugų kokybe bei atlikimo greičiu tikrai patenkinti. Jei tik prireiks, naudosimės jūsų paslaugomis ir ateityje ir rekomenduosim kolegoms.
Pagarbiai, Giedrius Staškūnas, Informacinės sistemos vadovas

2006-03-28, V. Kupės projektavimo firma
Užsakymas Nr.1810 WD800JB-00CRA1 klientas ” V. Kupes projektavimo firma“ atvažiavo iš Klaipėdos 2006 03 28. Pasakė, kad diskas buvo apžiūrėtas Klaipėdoje, bet su disku užsiminėjęs jo draugas ir pasakyt kokia kompanija nustatė diagnozę negali. Šios kompanijos teigimu disko duomenų atstatyti neįmanoma ir niekas to nepadarys. Klientas negalėjo patikėti, kad jau kitą dieną visa jo informacija buvo 100% atstatyta ir išsaugota.
Džiaugsmas buvo toks, kad pirma ką jis norėjo padaryti, padėkoti tam žmogui, kuris sugebėjo, jo nuomone, padaryti stebuklą , nes klientas jau buvo įsitikinęs, kad visi jo duomenys prarasti, o ten buvo visi projektai. Asmeninė padėka tam žmogui, kuris atliko nuostabų darbą.
Valerijus Kupe

2006.03.23, Vilniaus Universitetas http://www.vu.lt
Užsakymas Nr. 1794, WD 120gb kietas diskas, MDL: WD1200JD-00GBB0, DCM: HSCACVJAA. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Biochemijos, Fiziologijos ir Laboratorines medicinos katedra dėkoja kompiuterinei "Matrix" firmai, kuri nuskaitė svarbius mokslinių tyrimų duomenis iš nepataisomai sugedusio kieto disko. Visa informacija buvo atstatyta pilnai, nedingo nei vienas duomenų failas. Labai ačių!
Medicinos fakulteto dekanė prof. Zita Kučinskienė

2006-03-02, Kabalda UAB http://www.kabalda.lt, http://www.doors.lt
Užsakymas nr. 1703, nešiojamas kompiuteris Compaq nx6110; p/n: PT601AA#ABB staiga pradėjo nematyti kietojo disko. Ten buvo svarbi verslo informacija, taip pat ir diplominis darbas, kurį už kelių dienų reikėjo apsiginti. Nedelsiant kreipėmės į UAB MATRIX. Šios įmonės specialistai greitai diagnozavo gedimą. Mūsų įmonė pasinaudojo UAB “Matrix” teikiamomis duomenų atstatymo paslaugomis. Negrižtamai sugedus nešiojamojo kompiuterio kietajam diskui mūsų įmonė vos neprarado daug vertingos verslo informacijos. Norime padėkoti UAB “Matrix” uz profesionaliai atkurtus kietojo disko duomenis. Duomenys buvo atkurti jau sekančią dieną. Nors ir praradome galimybę gražinti nekokybišką kietąjį diską gamintojui, tačiau to visiškai nesigailime, nes atstatyti duomenys buvo daug vertingesni. Ateityje ir toliau naudosims UAB „Matrix“ paslaugomis.

2006.02.23, E X T R E M E D @ I V E R S
uzs.nr1671, Maxtor 6Y120M013601A F/W YAR51HW0, Vytautas Sireika klubo " E X T R E M E D @ I V E R S "(http://www.x-diver.lt/) garbės narys. Buvo išgelbėti ne tik asmens duomenys, bet ir klubo istorija. O būtent: 12 GB unikalių nuotraukų, kur buvo užfiksuotos klubo gyvenimo akimirkos, kelionės ir t.t. Aš asmeniškai už visus klubo narius noriu nuoširdžiai padėkoti UAB “Matrix” specialistams už profesionaliai bei nepriekaištingai atlikta darbą.
Vytautas Sireika

2005-12-24, UAB Mantinga http://www.mantinga.lt
24 gruodžio skambutis, prieš pat kalėdas, kai visi švenčia, skambina Marijampolėje įsikūrusi firma UAB „MANTINGA“ . Viena stambiausių Lietuvoje gamybinių įmonių, gaminanti įvairius šaldytus tešlos gaminius kepimui. “Turime problemą, sugedo vienas iš scsi kietujų diskų serveryje. O ten – dalis Navision Financials duomenų bazės failų“.
Jie turėjo pasirinkimą: arba UAB „MATRIX“ arba „ABAKAS“. „Abako“ specialistai pasakė, kad jei atvejis sudėtingas – kaupiklį gali tekti siųsti į Lenkiją. Be to jie žadėjo pateikti tik ataskaitą, kurioje būtų matyti procentais kiek kokių duomenų pavyko atstatyti, o klientas jais remdamasis turi apsispręsti – ar pasiima atstatytus duomenis (ir sumoka už paslaugas). Kadangi duomenų bazės formatas buvo Navision vidinis formatas, tai ir 99% atstatymo negarantavo priėjimo prie duomenų (kas vėliau ir pasitvirtino dirbant su Matrix), o Matrix pasiūlė prieš atsiimant atstatytus duomenis juos patikrinti patiems, bei garantavo, kad atstatymų darbai bus pradėti nedelsiant. Dėl to buvo pasirinkta Matrix firma.

UAB „MATRIX“ specialistai, kaip įprasta, suprasdami situacijos sudėtingumą, priėmė sprendimą nedelsdami pradėti darbą. Po pirminės diagnozės, kurio rezultatai parodė, kad variklio valdymo sistema neveikia, buvo nuspręsta pakeist kaupiklio valdymo elektroniką. Po to tapo aišku, kad neveikia galvučių komutatorius, buvo pakeistas ir pozicionierius. Nuskaičius kaupiklio paviršių, nustatyta, kad 2,5 tūkstančio sektorių yra su neteisinga kontroline suma. Bet MATRIX specialistų dėka, duomenys pavyko atstatyti beveik 100%.

Jei sugedo jūsų kietas diskas, dingo duomenys, reikalingas duomenų atkūrimas rašykite service@matrix.lt arba skambinkite +370-698-39001, +370-674-88995 arba tiesiog atneškite savo laikmeną apžiūrai šiais kontaktais

Copyrigth MATRIX UAB, 2004-2015

http://www.duomenys.lt

Navigacija: | Apie|Naujienos|Produktai|Kainos|Sprendimai|Patarimai|Registracija|Aptarnavimas|Darbas|Kontaktai|Titulinis psl.|