UAB MATRIX - Prekyba išsimokėtinai ir kompiuterių pardavimas lizingu, lizingas, paskolos IT technikai

Apyvartinės lėšos įmonėms - be NT (nekilnojamojo turto užstato)
Ūkio banko lizingas - sąlygos ir aprašymas 
Snoro lizingas - sąlygos ir aprašymas  (2002m. redakcija) 
SNORO lizingas-  išperkamosios nuomos (lizingo) sąlygos (2008 redakcija)

Visas kompiuterines prekes, IT techniką, nešiojamus kompiuterius, mobilius telefonus, fotoaparatus parduodame išsimokėtinai, o pastoviems klientams parduodame su atidėtu mokėjimu, arba su apmokėjimo išskirstymu. Lizingo sutartis forminame vietoje pas save, tiesiai salonuose.
UAB "MATRIX" yra pasirašiusi Sutartis su tokiomis lizingo kompanijomis: Ūkio banko lizingas UAB, Kreditas 123 (General financing UAB), Hanza Lizingas UAB, SNORO lizingas UAB, LATEKO lizingas UAB, Parex lizingas UAB. Sąlygos yra panašios, skiriasi niuansai, tačiau Jūs visada galite rinktis Jums labiau patinkančią lizingo bendrovę, ypač jeigu Jums ji taiko nuolaidas palūkanoms ir perkate ne pirmą kartą per šią lizingo bendrovę. Paprastai lizingo bendrovės pastoviems klientams taiko palūkanų nuolaidas. Firma General financing, UAB (Kreditas123) dirba šiek tiek kitu principu negu įprastinės lizingo bendrovės - klientas tampa iš karto prekės savininku, ir lieka skolingas firmai Kreditas123 atitinkamą pinigų sumą, t.y. realiai forminama paskolos sutartis, bet ne daikto pirkimas. Iš esmės klientas gali ir nepirkti daikto - atėjęs į firmą Matrix jis apsiforminęs per Kreditas123 gali gauti grynais arba į savo sąskaitą atitinkamą pinigų sumą.

LIZINGAS, IT ĮRANGOS NUOMA JURIDINIAMS ASMENIMS

Lizingas atliekamas ir juridiniams asmenims. Daugeliui firmų kyla klausimas, jei IT ne pagrindinė jūsų veikla, kam į IT (informacinę techniką) daug investuoti?
Perduokit jūsų IT technikos finansavimą ir nuomą mūsų įmonei, ir tuos atsilaisvinusius pinigus panaudokit pvz. investavimui į pagrindinę veiklą, kuri ir neša jums didžiausią pelną.
Pvz. jei neturite pinigų brangiai programinei įrangai, galime pasiulyti, kad nuperkam iš jūsų visą esamą IT įrangą, ir išnuomojam jums ją atgal, pvz. 2 metams, o paskui jei ji jums reikalinga, ją išperkate likutine rinkos kaina, arba atnajinate į naujesnę.
Kokia viso to prasme? Atsiranda pas jus pinigai reikalingai naujai įrangai, paslaugoms, o IT įrangą (kompiuteriai, serveriai, printeriai) nuomojatės. Be to IT įrangą visada turite pačių naujausių versijų, nes pagal vertinimus, ją kas 2-3 metai reikia keisti į naujesnę, greitesnę, efektyvesnę. Kodėl firmos kas keli metai keičia kompiuterius, programinę įrangą į naujesnes versijas, nes jos gi veikia? Atsakymas - naujesnė įranga greičiau veikia, todėl taupomas laikas, taip pat palaikomi nauji failų formatai, nes iš esmės būtų galima dirbti ir su sena įranga. Vidutiniai projektai nuo kurių darome IT įrangos pirkimą ir paskui nuomą yra nuo 30 tūkst. litų.

LIZINGAS, PASKOLOS FIZINIAMS ASMENIMS

Atliekame unikalią paslaugą Lietuvoje - skoliname pinigus už IT įrangos užstatą - kiek verta jūsų įranga įvertina mūsų specialistai, patikrinę ir pratestavę jūsų įrangą. Palūkanos priklauso nuo skolinimosi trukmės. NAUJIENA! jei eina brangesni nešiojamų kompiuterių, duomenų atkūrimo remontai virš 500lt mes teikiame klientams šitas paslaugas išsimokėtinai. Lizingą forminame pas save vietoje, per 10-15 min. Taupykite laiką ir savo nuosavas lėšas.

Naujiena - pirminį tikrinimą ar lizingas jums duoda paskolą IT technikos, ar kompiuterio pirkimui atliekame internetu, Jums nereiks net pas mus ateiti - reikia kad jūs mums laikinai suteiktumėte tokius duomenis (tik patikrinimui, vėliau visi duomenys arba ištrinami arba lieka lizingo bendrovės programoje):

-Vardas, pavardė
-Asmens kodas (nebūtinai, jei to reikalauja lizingo bendrovė)
-Paso nr. arba kortelės numeris
-Paso galiojimo data (iki kada galioja jūsų pasas ar kortelė)
-Pasas ar kortelė (ką turite, ar pasą ar kortelę)
-Gatvė , namo nr., buto nr. (jūsų adresas)
-Miestas
-Namų telefonas
-Mobilus telefonas
-E-paštas
-Samdomas darbuotojas/pensininkas/pareigūnas/invalidas
-Avanso dydis (kokį pradinį įnašą planuojat mokėti)
-Sutarties trukmė (per kiek laiko planuojate išsimokėti)
-Mėnesio pajamos "į rankas" 
-Sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys būtų patikrinti per Sodros duomenų bazę -  
E-pašte būtinai irašyti kad SUTINKU.

Suvedęs šiuos duomenis į lizingo programą, mūsų vadybininkas praneš ar lizingo bendrovė duoda jums lizingą kompiuterio pirkimui, Jums tereiks ateiti ir pasirašyti sutartį ir vėliau atsiimti prekes arba mes jas išsiųsime paštu.

Dėl konkrečių sąlygų klausti info@matrix.lt

Copyright MATRIX, UAB 2007-2012

Navigacija: | Apie|Naujienos|Produktai|Kainos|Sprendimai|Patarimai|Registracija|Aptarnavimas|Darbas|Kontaktai|Titulinis psl.|