Apyvartinės lėšos įmonėms - be NT (nekilnojamojo turto) užstato, ir tai krizės laikais! 

- Prekių pirkimas lizingo būdu (išperkamoji nuoma) ;
- Kreditas123 paslauga - paskolos iki 20000lt  įvairiems atvejams
- SNORO lizingas-  išperkamosios nuomos (lizingo) sąlygos (2008 redakcija)
- Ūkio banko lizingas - sąlygos ir aprašymas
-
Hansa lizingas (Swedbank lizingas) smulkusis finansavimas - paslaugoa aprašymas
Kuo skiriasi pirkimas lizingo būdu ir paskola? - kredito unijos, bankai ir lizingas

UAB Matrix (http://www.matrix.lt) kartu su partneriais siūlo verslo įmonėms papildyti apyvartines lėšas, neįkeičiant NT (nekilnojamojo turto), šiais krizės laikais gan mažomis palūkanomis – nuo 3.7 iki 9.6% litais (ne EUR!), terminas 2 metai (jei IT įranga kažkiek naudota) arba 3 metai jei turima įranga nauja (galimos ir kitos sąlygos). Pagal konkrečią įmonę yra apskaičiuojama palūkanų norma, kuri perskaičiuojama į IT įrangos nuomos kainą, kuri mokama kas ketvirtį. Stambioms įmonėms galimos dar palankesnės finansinės sąlygos, kai per tuos 2-3 metus sumokama tik 88-90% įrangos vertės, taigi net su pabrangimu, gaunasi IT nuoma pigiau negu pirkti iš karto IT techniką, o plius gaunama nemažai papildomų paslaugų (priežiūra, inventorizacija). 

rentalpc.jpg   rental-drawing-board.jpg  renting-acer-aspire-one-mini-notebook-computer-available-for-rent.jpg

Kokia paslaugos esmė ?  Realiai atlaisvinamos užšaldytos IT įrangoje (aparatūra ir programinė įranga) įmonės sukauptos lėšos. 

Skolinkis lėšas užstatydamas IT, o ne NT ! (dar perfrazuojant - IT geriau už NT!)
Kiekviena įmonė turi IT technikos – kompiuterius, spausdintuvus, kopijavimo aparatus, serverius, spausdinimo įrangą, brėžinių mašinas ir tt. , kuri yra naudojama įmonės reikmėms, tačiau iš esmės tai yra įšaldytas kapitalas. Be to, IT technika gan greitai buhalteriškai ir morališkai nusidėvi, vidutiniškai per 3 metus. Sutelkite savo dėmesį į paslaugos klientui atlikimą, o ne į IT įrangos (kompiuterių) pirkimą ar priežiūrą, ir tokiu būdu jūs rinkoje tapsite pranašesni, nes galėsite daugiau laiko skirti savo esminių paslaugų teikimui, sutaupysite lėšų IT ūkio priežiūros specialistams, nereiks pirkti detalių ir tt. 

Kokia įmonės gaunama nauda?
- įmonei iš karto pervedami pinigai, tiek kiek kainuoja turima jos IT įranga; šias lėšas įmonė naudoja kaip nori;
- lėšos pervedamos ne tik už aparatūrą (geležį), bet ir už programinę įrangą (Microsoft OEM, Oracle, ir pan.);
- įrangos kainos skaičiuojamos pagal esamas rinkos kainas (ne pagal nusidėvėjimą buhalteriškai);
- nuomos mokestis mokamas kas ketvirtį;
- visa IT technika prižiūrima, inventorizuojama, pačiai įmonei nėra sąnaudų ją inventorizuojant; klientui suteikiama programa, kuri rodo kuriame filiale ir kiek įrangos randasi, galimas variantas, kai programa tikrina ar kompiuteriai per mėnesį nors kartą buvo įjungti, tada galima atsekti ar jie apskritai įmonėje naudojami;
- atliekama visos IT technikos priežiūra, taisymas, remontas visą nuomos laikotarpį;
- pasibaigus nuomai, arba gaunate naują IT techniką (kompiuterius, serverius, spausdintuvus, kopijuoklius) arba jas nusiperkate už likutinę vertę. Paprastai likytinė vertė skaičiuoajama apie 10-12% nuo naujos kai buvo pirktą įrangos kainų. 
- klientas gali papildomai savo kredito ribose pirkti papildomai reikiamą įrangą;
- galima pirkti ne tik kompiuterius, bet ir ofiso baldus, kėdes, ir kitus ofisui reikalingus reikmenis.


Jei jūsų įmonė nori parduoti naują arba susidėvėjusią (naudotą) IT ir kompiuterinę techniką, UAB Matrix kartu su partneriais ją perka iš karto sutartomis sąlygomis. Taigi mes siūlome atlaisvinti jūsų realiai esamas apyvartines lėšas, ir pereinam prie skandinaviško verslo modelio, kai įmonė atlieka pagrindines savo funkcijas, o visą reikalingą įrangą nuomojasi ir pastoviai turi naujausių modelių, našią (taupančią laiką) įrangą, su minimaliomis investicijomis. Pasibaigus nuomos laikotarpiui, už rinkos ar likutinę vertę, įmonė gali visą šią įrangą išsipirkti atgal, tačiau dažniausiai geriausiai ją palikti mums, ir toliau nuomotis naujesnių modelių ir greičiau dirbančią techniką.

Mūsų paslaugą trumpai galima pavadinti pardavimu ir nuoma (sale and leaseback) (atgalinis lizingas)-  t.y. įmonė parduoda savo visą arba dalį IT įrangos, ir paskui trijų metų laikotarpyje nuomojasi iš mūsų, mokėdama kas ketvirtį. Suvaikšto tik dokumentai, pati technika kaip buvo darbo vietose, taip ir lieka, ir toliau dirbdama įmonei neša pelną. Praėjus trims metams, įmonė išperka savo IT techniką už likutinę rinkos vertę, arba perka nauja, jei ši įranga jau būna susidėvėjusi. Ši paslauga labai gerai tinka įmonėms, kurios keičia arba atnaujina kompiuterius, printerius, serverius vidutiniškai kas tris metus. Jei įrangos gyvavimo ciklas yra didesnis, pvz. 5-6 metai, tai tada įmonei geriau naudotis paprasto lizingo paslaugomis, arba tartis dėl kitų sąlygų. Tokiu atveju galima už likutinę vertę išpirkti įrangą, ir tada vėl ją iš naujo praleisti per leasebacką. Šiuo atveju įranga turi būti daugiau ilgaamžė, tikrai nesusidėvinti per tris metus, pvz. brangesni spaudintuvai, galingi serveriai, barngi tinklo infrastuktūros įranga, bazinės stotys,  ir pan. Įrangos susidėvėjimo normas galima sutikrinti su įmonės strateginiais verslo planais.

Šiuo metu šia paslauga naudojasi daug užsienio įmonių, tačiau ji labai stipriai populiarėja ir Lietuvoje, iš dalies dėl sunkių ekonomikos sąlygų, ir dėl to kad bankai realiai šiuo metu nelabai duoda paskolas apyvartinėms lėšoms. Todėl stipriai plečiasi alternatyvūs kreditavimo būdai. Šis projektas finansuojamas ne per bankus. Įdomu kiek bankai praras rinkos dalies per tą laiką.  Pagrindinis kriterijus įmonei gauti šią paslaugą – įmonė turi dirbti pelningai (rodyti pelną), turi būti užtikrinama (įsitikinama) ar tikrai įmonė tuos atgalinio lizingo 3 metus galės naudoti savo parduodamą techniką. Įrangos suma turi prasidėti maždaug nuo 20-30 tūkst. litų ir gali būti kad ir iki 100 mln litų.

Dėl konkretesnių salygų kreiptis info@matrix.lt arba skambinti tel. +370-698-39001.

Copyright MATRIX, UAB 2009 - 2012

Navigacija: | Apie|Naujienos|Produktai|Kainos|Sprendimai|Patarimai|Registracija|Aptarnavimas|Darbas|Kontaktai|Titulinis psl.|