[www.duomenys.com]  remont-hdd-en remont-hdd-lt

Kietų diskų remontas ir duomenų atstatymas ir atkūrimas Lietuvoje, savo nuosavoje laboratorijoje

 duomenu-apsauga-ranka

AKCIJA!!!
PAKEISIM TAVO SENAJĮ DISKĄ DVIGUBAI DIDESNIU IR VISAI NAUJU!!! BE TO, SUTEIKSIME JAM 36 MĖN GARANTIJĄ !!!*
KAIP TAI GALI BŪTI?
Mes remontuojame kietuosius diskus, kad klientams gražinti prarastus duomenis. Supirkinėjame tiek veikiančius, tiek neveikiančius diskus, kad užtikrintumėm savo detalių atsargas.

KĄ DARYTI KAD DALYVAUTI?
Nufotografuokite (geriau atskanuokite) kietojo disko veidą, kuriame nuradytas jo modelis ir kiti duomenys. Nuotrauka turi būti kokybiska, aiškiai ižiūrimi visos raidės ir skaičiai. Nuotrauką siūskite elektroniniu paštu donorai@matrix.lt norodant savo kontaktus ir prisegus disko nuotrauką. Kai prireiks Jūsų disko, mūsų vadybininkas susisieks su jumis ir suderins visą eigą.

- Klausimai, į kuriuos reiktų atsakyti prieš priduodant laikmeną(diską) duomenų atstatymui
- Techninė laikmenos, kieto disko priėmimo diagnozei anketa (klientams arba įgaliotiems atstovams)
- Klientų atsiliepimai apie mūsų darbą ir duomenų atkūrimą
- KAINOS - Duomenų atstatymo/atkūrimo paslaugų kainos
- Bendra informacija apie duomenų saugojimą, atstatymą ir atkūrimą
- Slaptažodžio nuėmimas nuo hdd kietojo disko ir hdd firmware problemos
- Reportažas iš MATRIX nuosavos laboratorijos - atkuriame duomenis iš mirusio kieto disko
- Pastabos dėl duomenų saugumo
- Duomenų atstatymo mitai (gandai sklandantys forumuose)
- Savarankiškas hdd kaupiklio elektronikos keitimas ir to pasekmės
- Kietojo disko gedimų paaiškinimai
- Google atliktas tyrimas - reali kietųjų diskų gedimų statistika
- Patys apie save su jumoru - kaip nereikia taisyti hdd diskų -;)
- Kietojo disko panaudojimas apsaugai nuo kulkų :-)  
- Samsung HM500LI kietasis diskas - kaip atrodo nukritęs


Jei įvyko diskinio kaupiklio (hdd), atmintuko (usb flash memory) ar kitos duomenų laikmenos gedimas, ir yra pavojus prarasti jums svarbius duomenis:

- nebandykite pajunginėti laikmenos prie kompiuterio ir bandyti perskaityti, nes kiekvienas pajungimas dar labiau gadina duomenis ir apsunkina vėlesnį duomenų ištraukimo procesą;
- esant disko klaidoms, garsams, galvučių traškėjimui, garsams pajudinus laikmeną,  ir pan. nenaudokit defragmentacijos programų, ir tokių kaip EasyRecovery programų;
- patikėkite atstatymą arba bent jau diagnostiką profesionalams.

Pirminiai veiksmai sugedus laikmenai (kietajam diskui)

1. Išjunkite kompiuterį iš karto neišėjus iš Windows/Linux ar kitos OS. Tiesiog paspauskite Power mygtuką, palaikykite 4-5 sekundes ir kompiuteris išsijungs arba tiesiog ištraukite elektros kištuką iš kompiuterio. Šis metodas geras kai pasikabina OS, ar kraunantis išmetamas Blue screen (mėlynas ekranas) ir yra požymių kad kietas diskas turi mechaninių ar kitų programinių (pvz. su skirsniais) problemų.
2. Jei kietas diskas skleidžia garsus arba nesisuka varikliukas, t.y. nėra tipinio gaudimo garso, nebandykite jungti ir bandyti atpažinti su BIOS, o tuo labiau krauti OS iš šito disko. Šiuo atveju tikrinti galima tik su specialia aparatūra.
3. Jei gedimas grynai programinis, nerekomenduojama jungti kaip pagalbinio (slave) ir bandyti žiūrėti pasikrovus sistemą iš kito disko, nes jūs 100% negarantuoti kad diskas bus tikrinamas tik skaitymo režime – prie jo gali bandyti prieiti pvz. antivirusinė programa, OS gali užkrauti savo pagalbinius failus. Šiuo atveju galima bandyti naudoti boot cd įvairius variantus, kurie tikrai nieko neįrašinėja į jūsų kietąjį diską.
4. Nebandykite patys atidaryti laikmenos, jei nenorite visam laikui atsisveikinti su savo duomenimis.
5. Neleiskite Scandisk ir kitų tikrinimo programų, jei neįsitikinę kas yra su disku, jei jo neatpažįsta Windows, OS, dingo skiraniai ir pan.
6. Jei laikmena patyrė vandens poveikį nebandykite džiovinti. Reikia tiesiog minkštai įsukti į rankšluostį ir taip laikyti.
7. Sugedus kietam diskui nekratykite jo, stenkites kuo mažiau jį judinti,nešioti. Tai ypač svarbu esant mechaniniam gedimui.
8. Jei yra vizualūs elektroninių lustų pažeidimai, nebandykite keisti elektronikos plokštės savarankiškai, nes jos pririštos prie konkretaus gamykliškai suderinto disko ir gali pažeisti tarnybinius modulius, galvučių judėjimo ypatybes ir pan.
9. Venkite įvairių tarpininkų, siųskite savo duomenis tiesiai į profesionalią duomenų atkūrimo laboratoriją, nes visų pirma neaišku kaip ir ką daro su jūsų kietuoju disku ar laikmena tie tarpininkai, kiek tarpinių punktų hdd pereina, neaišku ką jie tuose tarpiniuose punktuose daro ir kas tai daro. Kaip taisyklė po jų neprofesionalių veiksmų daugelis klientų atsisveikino su savo duomenimis.

Profesionalaus duomenų atkūrimo paslaugos

- Duomenis atstatome iš visų tipų laikmenų: Flash kortelių, kietųjų diskų, RAID masyvų, kompaktinių diskų.
- Garantuojame konfidencialumą, duomenis laikinai saugome tik atkūrimo tikslais arba pageidaujant klientui.
- Pilnas atstatymas trunka 1-6 dienas, priklausomai nuo gedimo.
- duomenų atkūrimo procentas svyruoja nuo 95-99% esant įprastiems gedimams. Atstatymas būna sunkus tik vienu atveju: esant fiziniams disko paviršiaus subraižymams. Tada nuskaitoma nepilna informacija ~ 50% ir apskritai nėra garantijų dėl atstatymo.

Visi žino kaip svarbu neprarasti savo ir firmos duomenis, kurie galbūt buvo kaupiami ne vienerius metus: tai ir klientų duomenų bazė, ir buhalteriniai duomenys, sąskaitos, dokumentai, techninė informacija, reklaminė medžiaga ir dar daug kitų dalykų. Tačiau kartais dėl įvairių priežaščių taip atsitinka: netyčia ištrinti, suformatuoti netyčia, netyčia ant viršaus įdiegta Windows operacinė sistema, virusai, loginės duomenų klaidos (pvz. suformatuotas kietas diskas ar laikmena, kortelė), įtampos šuoliai, atminties gedimai, diskinio kaupiklio susidėvėjimas ir kitos aparatūrinės klaidos. Todėl UAB MATRIX nuo pat įsikūrimo pradžios konsultuoja kaip apsaugoti savo duomenis ir teikia duomenų atstatymo paslaugas.

2004m. UAB MATRIX įsigijo kietų diskų (kaupiklių) atstatymo laboratoriją su specialia aparatūrine-programine įranga. Skirtingai nuo kitų šios paslaugos teikėjų, mes naudojame aparatūrinę įrangą, ne tik programines priemones kaupiklių remontui, kas leidžia atlikti žymiai platesnį ratą darbų. Taip pat užtikrinamas žymiai greitesnis kaupiklio ir duomenų apdorojimas, negu naudojantis vien programiniais dalykais. Tas labai taupo laiką, ypač jei klientui svarbu greitai vėl dirbti su reikalingais duomenimis. Pagal paskutinius mūsų aparatūros naudojimo duomenis (2006m.) atstatymo procentas pvz. iš FUJITSU diskų sudaro beveik 100%, bendras diskų atstatymo procentas svyruoja apie 85%.

Diską (jei reikia) atidarome klasės 100 švariame kambaryje (clean room class 100). Kas yra švarus kambarys? Tai yra tokia aplinka, paprastai kambarys, kuriame dulkių kiekis kontroliuojamas (filtruojamas) aukštos kokybės HEPA (high effeciency particulate air) filtrais, taip pat naudojami oro jonizatoriai nusodinti dulkėms. Papildomai be dulkių kontroliuojama temperatūra (apie 70F) ir santykinis drėgnumas (apie 45%). Klasė 100 reiškia kad bus ne daugiau 100 0.5 (pusės) mikrono dydžio dalelių vienoje kubinėje pėdoje. Žemiau yra keletas mūsų švaraus kambario nuotraukų:

 

Dėl duomenų atstatymo iš diskų ir kitų laikmenų, kainų įvertinimo kreiptis: service@matrix.lt. Šiuo metu veikia svetainė, www.duomenys.com, kurioje yra daug informacijos apie duomenų laikymą, atkūrimą, saugumą, mūsų atstovų regionuose adresai, kur Jūs galite gauti profesionalias konsultacijas dėl duomenų atkūrimo ir atstatymo.

PS. Mes atliekame ne tik kaupiklių/duomenų remontą: konsultuojame serverių/tarnybinių stočių surinkimo klausimais, tvarkome garantinius ir negarantinius faxus (faksimilinius aparatus), kopijavimo aparatus, monitorius, maitinimo blokus, spausdintuvus ir daug kitos įvairios technikos. Pastoviai atliekamas superkimas sugedusių ir neveikiančių hdd, kietų diskų (diskinius kaupiklius), serverių ir jų dalių superkimas (tarnybinės stotys, serveriai).

Esant skubiems atvejams, skambinti tel. +370-698-39001 arba +370-674-88995, jei atvejai neskubūs, tiesiog atsiųskite savo laikmeną mums apžiūrai (diagnostikai) nurodytais adresais, po apžiūros pasakysime jums tikslią darbų kainą, ir tada jūs spręsite ar tikslinga daryti duomenų atkūrimą, t.y. ar duomenys verti duomenų atkūrimo kainos.

Copyright MATRIX, UAB 2006-2015

www.duomenys.lt - duomenys, duomenu atstatymas, duomenu atkurimas, duomenu atstatymo paslaugos, diskiniu kaupikliu remontas, kietu disku remontas, pst failu atstatymas atkurimas -