AVG_Gold_reseller    flag-english.gif

MATRIX UAB yra oficialus AVG antivirusinės platintojas, tiesiogiai iš AVG perkantis šį antivirusą 

Taip pat siulome: AVAST! (Alwil software)Symantec (Norton), Kaspersky , McAfee , Nod Eset , G-data antivirusus, antivirusines programas

  AVG-2014-antivirus-logo-low.jpg

Rekomenduojamos AVG antivirusinės programos kainos 

AVG antivirusinės programos versija 2014 rekomenduojamos pardavimo kainos ( 2014 versija)

MATRIX UAB rekomenduojamos AVG antiviruso versijos 2011 pa Kainos pastoviai keičiasi, todėl visas AVG, avast!  ir kitų antivirusinių programų kainas galime pateikti mažesnes nei rodoma internete pagal individualią užklausą el. paštu klausti sales@matrix.lt . rdavimo kainos ( 2011 versija, šiuo metu negalioja )

Ką naudoti namų vartotojui iš nemokamų antivirusų? Nemokamų antivirusų apžvalga ;
Kaip testuojamos antivirusinės programos?
Visų antivirusų sąrašas ir trumpi apibūdinimai

AVG_Antivirus_protecting-110-million-people-en.jpg

AVG versija 8.0 Internet Security (interneto apsauga) 
AVG versija 8 - savybės ir palyginimas su v7.5  
AVG atsisiuntimas (download)

- MATRIX UAB rekomenduojamos AVG antiviruso versijos 9 pardavimo kainos (9 versija, šiuo metu negaliojanti!) ;
- MATRIX UAB rekomenduojamos AVG antiviruso versijos 8 pardavimo kainos (8 versija, šiuo metu negalioja) ;
- MATRIX UAB rekomenduojamos AVG versijos 7.5 kainos (šiuo metu negalioja) 

2009-10-27 AVG versija 9 - naujos savybės


Pagrindinis AVG mokamas produktas (be nemokamo AVG Free edition), šiuo metu be abejonės AVG Internet Security v9, kuri turi keletą unikalių savybių, ir lenkia konkurentus:

- kaip jau įprasta AVG produktams, greitas ir nuodugnus kompiuterio skenavimas, jo per daug neapkraunant (beje, kaip bebūtų keista virusų aptikimo procentas ir klaidingų aptikimų kiekis beveik sutampa su Kaspersky antivirusu, pagal 2009-rugsėjo mėn. AV-Comparatives apžvalgą, o kaip žinome Kaspersky dirba žymiai lėčiau už AVG);
- saugus naršymas internete su patentuota AVG LinkScanner techologija - ji jums parodo dar naršyklėje ar puslapis saugus;
- saugus banko paslaugų atlikimas ir saugus pirkimas internete su AVG Identity Protection technologija, kuri saugo jūsų konfidencialią informaciją, tokią kaip banko duomenys, sąskaitų numeriai, slaptažodžiai, ir atliekamas bankines operacijas. Gali būti perkamas kaip atskiras produktas;
- WebShield saugiam socialinių tinklų naršymui, kalbėjimui (chatting) ir siuntimuisi ;
- Anti-phishing ir anti-spam saugiai, neužkištai e-pašto dėžutei;
- pagerinta ugniasienė (firewall), sauganti jūsų kompiuterį nuo hackerių;
- greitas anti-virusas ir anti-spyware su automatiniais atnaujinimais.

2007-02-23
AVG gamintojas, Grisoft firma suteikė MATRIX, UAB firmai už didelius pasiekimus platinant ir palaikant AVG antivirusinę programą AVG Gold Level Reseller statusą (Auksinio lygio reseleris). AVG sertifikatas pridedamas žemiau. Šiuo metu daugiau kaip 40 milijonų vartotojų visame pasaulyje naudoja pažangius AVG apsaugos sprendimus. 2005 rugsėjo mėn. stambus vidurio Europos fondas kartu su Intel Capital investavo didelę sumą pinigų į kompaniją Grisoft. 2006 balandžio mėn. Grisoft įsigijo Ewido Networks, pirmaujantį anti-šnipinėjimo programų gamintoją.

Siūlome klientams ir kitoms kompiuterinėms firmoms (dileriams) naudotis ir platinti nebrangų AVG antivirusą (viena iš pigiausiu antivirusinių programų Lietuvoje). Pagrindiniai AVG antivirusinės programos privalumai, lyginant su kitų gamintojų antivirusais:

1. AVG antivirusas - Licenzija galioja 2 metus (visų kitų galioja daugiausiai metus).
2. AVG antivirusas -Lengvas diegimas ir naudojimas.
3. AVG antivirusas -Užima nedaug vietos ir neapkrauna kompiuterio resursų, kaip Nortono Antivirusas ir Kasperskis.
4. AVG antivirusas -Atsinaujina automatiškai keletą kartų per dieną, didelio greičio atnaujinimų nukrovimas.
5. AVG antivirusas -Yra nemokama versija namų vartotojams ir nekomerciniam naudojimui.
6. AVG antivirusas -Valdomas centralizuotai per tinklą, ypač patogu naudotis sistemų administratoriams.
7. AVG antivirusas -Turi tiesioginius įskiepius Microsoft Outlook, The Bat, Eudora, Oulook Express el. pašto programoms.
8. AVG antivirusas - Pilnai suderintas su Linux, el. pašto serveriais, ko nepasakysi pvz. apie Nortono Antivirusą.
9. AVG antivirusas -Kaina atitinka Lietuvos rinkos kainas, nes gaminamas Čekijoje, ypač pigios tinklinės versijos.
10. AVG antivirusas - mokate tik 50% naujos versijos kainos, kai atnaujinate prenumeratą vėl 1 arba dviems metams.
11. AVG antivirusas - daugiakalbis diegimas viename pakete, visų produktų diegimas viename pakete.
12. AVG antivirusas - palaiko Windows 64 bitų platformas, Vista.

Trumpa informacija apie AVG antiviruso versijas, AVG versijų palyginimo lentelė:

Produktas/Savybė
Antivirusas
Antispyware (prieš-šnipinėjimas)
Firewall (ugniasienė)
Įskiepis e-pašto klientui
Antispam (anti-šiukšlinimas)
AVG Anti-Virus Professional Edition
Taip
Taip
AVG Anti-Malware
Taip
Taip
AVG Internet Security
Taip
Taip
Taip
Taip
Taip
AVG Anti-Virus plus Firewall
Taip
Taip
Taip
AVG Anti-Spyware
Taip
AVG File Server Edition (apsaugo tik serverį)
Taip
AVG Network Edition (saugo serverį ir darbo vietas)
Taip
Taip

Pilnai savo kompiuterio sistemos apsaugai galima derinti AVG antivirusą ir Radix produktus, kurie dar ir papildomai leidžia atstatyti iki 60000 operacinės sistemos kopijų (darbinių būsenų). MATRIX UAB yra įgaliotas Radix atstovas. Radix produktų aprašymas yra čia ... >>>. Radix kainos yra čia ...>>>.

Antivirusinė programa AVG free edition 
Kokybiška ir nemokama antivirusinė programa. Leidžiama naudoti privačiai, namuose tik vienam kompiuteriui, nekomercimiam naudojimui, mokykloms, labdaros organizacijoms, bažnyčioms, municipalinėms ir valdymo organizacijoms. Negalima naudoti: komercinėms įmonėms, ne pelno siekiančioms organizacijoms. Nežiūrint į tai, kad programa nemokama, AVG free edition atitinka visus kompiuterio apsaugos nuo virusų reikalavimus. Programa turi tokius komponentus kaip: skenerį, monitorių, elektroninio pašto skenerį ir automatinį virusų duomenų bazės atnaujinimą per internetą. AVG programa gali ne tik rasti, bet ir gydyti užsikrėtusius failus. Užkrėsti failai saugiai laikomi ir gydomi virusų saugykloje, kurioje yra vykdomi visi veiksmai su užkrėstais failais. Šios programos darbas suderintas su Kerio Personal, Zona Alert, taip pat su Windows XP užkardomis, o tai leidžia apsaugoti jūsų asmeninį kompiuterį nuo įvairių interneto virusų ir trojanų atakų. Pagrindiniai skirtumai nuo pilnos versijos: tik bazinis vartotojo interfeisas, negalima įvairiai planuoti automatinio virusų skenavimo (Disabled Advanced Scheduling of Tests), nėra techninio palaikymo (tiesa, tech. palaikymą gali suteikti UAB MATRIX, neveikia tinkluose ir serveriuose. O šiaip tai pilnai veikianti virusų paieška ir naikinimas.

Pagrindinės funkcijos:
-greitas duomenų bazės atnaujinimas, nemomakai visą laiką;
-lengva naudoti;
-nesulėtina sistemos, mažai apkrauna:
-automatinis atsinaujinimas;
-realaus laiko apsauga, failų ir programų atidarymo metu;
- el. pašto apsauga;
-skeneris, kuris atlieka kompiuterio skenavimą pagal iš anksto nustatytą grafiką;
-virusų ir užkrėstų bylų seifas-saugykla, saugiam jų izoliavimui.

Naujausia versija iš gamintojo web puslapio.: AVG Free edition .

AVG Professional Single Edition
Tai jau su pilnu funkcionalumu veikianti antivirusinė programa. Ji teikia pilną apsaugą nuo virusų asmeniniams kompiuteriams. Išskirtinė aptikimo metodų kombinacija (euristinė analizė, bendras aptikimas, skanavimas ir vientisumo tikrinimas) užtikrina, kad Jūsų kompiuteris gautų maksimalią galimą apsaugą daugelyje lygių (Residentinis Skydas, El. pašto skenavimo priedas, Asmeninis el.pašto skeneris, Testai pareikalavus ir t.t.) . Turi tokius modulius: Resident Shield, Email Scanner plugins, Personal Email Scanner, On-Demand and other tests, ir tt. Kaip ir visiems AVG antivusams, galioja 24mėn. prenumerata. Turi tiesioginį palaikymą Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express, Eudora ir TheBat! e-mail ir kitiems klientams, naudojant AVG bendrąjį e-mail skenerį EMS. Šita versija jau palaiko administravimą. Veikia po Windows ir po Linux.

AVG Network Edition - optimaliausia versija mažiems kompiuterių tinklams su serveriais
Tinklinė versija užtikrina antivirusinę apsaugą kompiuteriams tinkle. Tie patys pažangūs aptikimo metodai, kurie naudojami AVG Professional Single Edition (euristinė analizė, standartinis aptikimas, skanavimas ir vietisumo tikrinimas), yra prieinami kiekvienam kompiuteriui tinkle. AVG ADMIN centralizuoto administravimo įrankis suteikia tinklo administratoriui reikalingus įrankius centralizuotai administruoti ir valdyti visas darbo stotis tinkle, įskaitant AVG Antiviruso instaliavimą ir konfigūravimą, virusų duomenų bazės ir programos atnaujinimus, ir testų nutolusiuose tinklo kompiuteriuose atlikimą. AVG ADMIN nepriklauso nuo tinklo (Microsoft, Novell, P2P, t.t.) ir serverio architektūros. Kaip papildoma paslauga, į AVG Network Edition yra įtraukta AVG File Server Edition, kuri suteikia pilnavertę apsauga Microsoft Windows NT4/2000/2003 ir Linux serveriams. Licencija galioja kaip visada 2 metus. Kaina priklauso nuo darbo vietų skaičiaus. Atnaujinimo kaina sudaro tik pusę pradinio pirkimo kainos.

AVG File Server Edition
Tarnybinių stočių leidimas suteikia antivirusinę apsaugą Microsoft Windows NT4/2000/2003 ir Linux bylų serveriams. Operatyvinėje atmintyje esantis skydas naudoja mažai sistemos resursų, tuo pačių užtikrinant didžiausią patikimumą, tai daro jį idealiu apsaugant daug daugiau nei tik mažus klientų tinklus. Kaip minėjome, gerai suderintas ir veikia ne tik su Windows tipo serveriais, bet ir su Linux serveriais. Šiuo metu Linux file ir e-mail serveriai užima vis didesnę rinkos dalį, ir apsauga nuo kenkėjiškų virusų yra labai aktualu šioje platformoje.

AVG Email Server Edition
Versija pašto serveriams suteikia apsaugą elektroninio pašto tarnybinėms stotims (palaikomi el.pašto serveriai - MS Exchange 5.5/2000/2003, Lotus Notes / Domino, Kerio mail Server, Lan Suite 602 and Linux). AVG antivirusas pašalina virusus teisiogiai jau iš įeinančių el.pašto laiškų pačiame serveryje, virusai sunaikinami jiems net nepatekus į asmeninį kompiuterį, kuris priiminėja elektroninį paštą. . AVG AntiVirus'as gali netgi būti nustatytas kaip filtras nepageidaujamoms ar įtartinoms byloms, pagal tokius kriterijus, kaip bylos išplėtimo tipas. Į AVG Email Server Edition įtraukta AVG File Server Edition, kuri suteikia visavertę antivirusinę apsaugą Microsoft Windows NT4/2000/2003 ir Linux bylų serveriams. Licenzijos AVG Email Server Edition yra skaičiuojamos, priklausomai nuo pašto dėžučių skaičiumi serveryje. Kainos priklauso nuo pašto dėžučių skaičiaus. Licenzijos trukmė - kaip įprasta 2 metai.

AVG Kainos

Kainos musų rekomenduojamų AVG pardavimo kainų skyrelyje:  
AVG antivirus versija 2014 kainos ; 
AVG antivirus versija 2011 kainos ; 

arba atsiųsime pateikus užklausą prekybos el. paštu, nurodytu žemiau .   

AVG antiviruso atnaujinimas ir jo eiga

SVARBU: visi AVG programos vartotojai yra informuojami pačios antivirusinės programos apie galiojimo baigimąsi. Prieš vieną mėnesį kai baigsis licenzija, iššokantis langelis praneša, kad AVG licenzija eina į pabaigą, ir pasiūlo šansą įsigyti licenzijos atnaujinimą tiesiai iš firmos svetainės arba iš atstovo. Galutinis vartotojas įsigijęs naujinimą iš atstovo, pvz. UAB MATRIX, gauna papildomą nuolaidą. Tam, kad pratęsti licenzijos galiojimą arba atnaujinti iki kitokios versijos, pvz. iš AVG pro iki AVG Internet Security reikia, kad jūsų licenzija būtų užregistruota. Kaip tą daryti žr. žemiau.

Sąlygos:
- galimi 1 metų arba 2 metų licenzijos atnaujinimai.
- tam kad pradėti atnaujinimo eigą, reikia turėti ir atsiųsti AVG Licenzinį numerį.
- visos AVG licenzijos turi būti užregistruotos pačio vartotojo tiesiai iš programos prieš pradedant atnaujinimą. Tai daroma paleidus AVG Control center -> Information -> Register Online. Savo licenzijos numerį galima pažiūrėti paleidus AVG Control center -> Information -> About AVG.
- užregistravę ir atsiuntę savo AVG licenzijos numerį AVG atstovui UAB MATRIX e-paštu sales@matrix.lt jūs gausite nuolaidą atnaujinimo kainai.

Kaina:
AVG klientai gauna 50% lojalumo nuolaidą nuo esamos galutinio vartotojo kainos, kai atnaujina savo AVG licenzijas. Licenzijos, parduotos su nuolaidomis ne-pelno siekiančioms organizacijoms (mokykloms, bažnyčioms, valstybinėms įstaigoms) taip pat paskui atnaujinamos su 50% nuolaida.

Kokie nuolaidų lygiai taikomi priklausomai nuo organizacijos tipo?

Nuolaidos dydis siūlomas pagal AVG gamintojo sprendimą, užpildžius specialią anketą, priklausomai nuo organizacijos tipo. Galima užsakyti AVG antivirusą su daugiausiai tokiomis nuolaidomis nuo bazinių rekomenduojamų kainų:

* 50% maximum nuolaida mokykloms, koledžams, ir universitetams (mokymo įstaigoms);
* 30% maximum nuolaida labdaros įstaigoms, bažnyčioms, lokalioms, miesto arba federalinėms valstybinėms agentūroms

Tiksli nuolaida pranešama po anketos užpildymo gavus AVG atsakymą. Anketai reikalingi kliento duomenys:

Organizacijos pavadinimas:
Kontakto vardas, pavardė:
Adresas:
Miestas:
Šalis:
Pašto kodas:
Telefonas:
Faxas:
E-paštas:
Svetainė:

Ir dar reikia į tokius klausimus atsakyti:

1. Kur galutinis klientas sužinojo apie AVG?
2. Ar organizacija turi naudojimo patirties su kuriais nors AVG produktais?
3. Kodėl klientas pasirinko AVG?
4. Ar kada nors organizacija naudojo konkurentų produktus? Jei taip, kuriuos?

mazakaina_logo

Kainos pastoviai keičiasi, todėl visas AVG, avast!  ir kitų antivirusinių programų bei atnaujinimų (renewal) kainas galime pateikti mažesnes nei rodoma internete pagal individualią užklausą el. paštu klausti sales@matrix.lt . 

Copyright MATRIX UAB 2007-2015