[www.duomenys.com] 

Duomenų atstatymas ir atkūrimas, paslauga Lietuvoje, savo nuosavoje laboratorijoje

duomenu-apsauga-ranka

AKCIJA!!!
PAKEISIM TAVO SENAJĮ DISKĄ DVIGUBAI DIDESNIU IR VISAI NAUJU!!! BE TO, SUTEIKSIME JAM GARANTIJĄ !!!
KAIP TAI GALI BŪTI?
Mes atkuriame duomenis ir remontuojame kietuosius diskus, flash laikmenas, klientams gražiname prarastus duomenis. Supirkame tiek veikiančius, tiek neveikiančius diskus, kad užtikrintumėme savo detalių atsargas.

KĄ DARYTI KAD DALYVAUTI?
Nufotografuokite (geriau atskanuokite) kietą diską, kuriame nurodytas jo modelis ir kiti duomenys. Nuotrauka turi būti kokybiska, aiškiai ižiūrimi visos raidės ir skaičiai. Nuotrauką siūskite elektroniniu paštu donorai@matrix.lt norodant savo kontaktus ir prisegus disko nuotrauką. Kai prireiks Jūsų disko, mūsų vadybininkas susisieks su jumis ir suderins visą eigą.

- 2015 metais atnaujinome duomenų atstatymo ir atkūrimo įrangą, savo laboratorijoje 
- Klausimai, į kuriuos reiktų atsakyti prieš priduodant laikmeną(diską) duomenų atstatymui
- Techninė laikmenos, kieto disko priėmimo diagnozei anketa (klientams arba įgaliotiems atstovams)
- KAINOS - Duomenų atstatymo/atkūrimo paslaugų kainos
- duomenų atkūrimo ir archyvavimo programos ;
- Klientų atsiliepimai apie mūsų darbą ir duomenų atkūrimą
- Bendra informacija apie duomenų saugojimą, atstatymą ir atkūrimą
- Reportažas iš MATRIX nuosavos laboratorijos - atkuriame duomenis iš mirusio kieto disko
- Pastabos dėl duomenų saugumo
- Duomenų atstatymo mitai (gandai sklandantys forumuose)
- Savarankiškas hdd kaupiklio elektronikos keitimas ir to pasekmės
- Kietojo disko gedimų paaiškinimai
- Google atliktas tyrimas - reali kietųjų diskų gedimų statistika
- Patys apie save su jumoru - kaip nereikia taisyti hdd diskų -;)

Jei atsitiko diskinio kaupiklio (hdd) ar kitos duomenų laikmenos gedimas, ir yra pavojus prarasti jums svarbius duomenis:
- nebandykite pajunginėti laikmenos prie kompiuterio ir bandyti perskaityti, nes kiekvienas pajungimas dar labiau gadina duomenis;
- esant disko klaidoms, garsams ir pan. nenaudokit defragmentacijos programų, ir tokių kaip EasyRecovery programų;
- patikėkite atstatymą arba bent jau diagnostiką profesionalams.

Pirminiai veiksmai sugedus laikmenai (kietajam diskui)

1. Išjunkite kompiuterį iš karto neišėjus iš Windows/Linux ar kitos OS. Tiesiog paspauskite Power mygtuką, palaikykite 4-5 sekundes ir kompiuteris išsijungs arba tiesiog ištraukite elektros kištuką iš kompiuterio. Šis metodas geras kai pasikabina OS, ar kraunantis išmetamas Blue screen (mėlynas ekranas) ir yra požymių kad kietas diskas turi mechaninių ar kitų programinių (pvz. su skirsniais) problemų.
2. Jei kietas diskas skleidžia garsus arba nesisuka varikliukas, t.y. nėra tipinio gaudimo garso, nebandykite jungti ir bandyti atpažinti su BIOS, o tuo labiau krauti OS iš šito disko. Šiuo atveju tikrinti galima tik su specialia aparatūra.
3. Jei gedimas grynai programinis, nerekomenduojama jungti kaip pagalbinio (slave) ir bandyti žiūrėti pasikrovus sistemą iš kito disko, nes jūs 100% negarantuoti kad diskas bus tikrinamas tik skaitymo režime – prie jo gali bandyti prieiti pvz. antivirusinė programa, OS gali užkrauti savo pagalbinius failus. Šiuo atveju galima bandyti naudoti boot cd įvairius variantus, kurie tikrai nieko neįrašinėja į jūsų kietąjį diską.
4. Nebandykite patys atidaryti laikmenos, jei nenorite visam laikui atsisveikinti su savo duomenimis.
5. Neleiskite Scandisk ir kitų tikrinimo programų, jei neįsitikinę kas yra su disku, jei jo neatpažįsta Windows, OS, dingo skiraniai ir pan.
6. Jei laikmena patyrė vandens poveikį nebandykite džiovinti. Reikia tiesiog minkštai įsukti į rankšluostį ir taip laikyti.
7. Sugedus kietam diskui nekratykite jo, stenkites kuo mažiau jį judinti,nešioti. Tai ypač svarbu esant mechaniniam gedimui.
8. Jei yra vizualūs elektroninių lustų pažeidimai, nebandykite keisti elektronikos plokštės savarankiškai, nes jos pririštos prie konkretaus gamykliškai suderinto disko ir gali pažeisti tarnybinius modulius, galvučių judėjimo ypatybes ir pan.
9. Venkite įvairių tarpininkų, siųskite savo duomenis tiesiai į profesionalią duomenų atkūrimo laboratoriją, nes visų pirma neaišku kaip ir ką daro su jūsų kietuoju disku ar laikmena tie tarpininkai, kiek tarpinių punktų hdd pereina, neaišku ką jie tuose tarpiniuose punktuose daro ir kas tai daro. Kaip taisyklė po jų neprofesionalių veiksmų daugelis klientų atsisveikino su savo duomenimis.

Profesionalaus duomenų atkūrimo paslaugos

- Duomenis atstatome iš visų tipų laikmenų: Flash kortelių, kietųjų diskų, RAID masyvų, kompaktinių diskų, SD kortelių.
- Garantuojame konfidencialumą, duomenis laikinai saugome tik atkūrimo tikslais arba pageidaujant klientui.
- Pilnas atstatymas trunka 1-6 dienas, priklausomai nuo gedimo.
- duomenų atkūrimo procentas svyruoja nuo 95-99% esant įprastiems gedimams. Atstatymas būna sunkus tik vienu atveju: esant fiziniams disko paviršiaus subraižymams. Tada nuskaitoma nepilna informacija ~ 50% ir apskritai nėra garantijų dėl atstatymo ir pilno informacijos nuskaitymo.

Visi žino kaip svarbu neprarasti savo ir firmos duomenis, kurie galbūt buvo kaupiami ne vienerius metus: tai ir klientų duomenų bazė, ir buhalteriniai duomenys, sąskaitos, dokumentai, techninė informacija, reklaminė medžiaga ir dar daug kitų dalykų. Tačiau kartais dėl įvairių priežaščių taip atsitinka: netyčia ištrinti, suformatuoti netyčia, netyčia ant viršaus įdiegta Windows operacinė sistema, virusai, loginės duomenų klaidos (pvz. suformatuotas kietas diskas ar laikmena, kortelė), įtampos šuoliai, atminties gedimai, diskinio kaupiklio susidėvėjimas ir kitos aparatūrinės klaidos. Todėl UAB MATRIX nuo pat įsikūrimo pradžios konsultuoja kaip apsaugoti savo duomenis ir teikia duomenų atstatymo paslaugas.

2004m. UAB MATRIX įsigijo savo pirmąją kietų diskų (kaupiklių) atstatymo laboratoriją su specialia aparatūrine-programine įranga. Įranga pastoviai kas du-trys metai naujinama, šiuo metu turime apie 10vnt įvairios įrangos vienetų, pvz. 2015 metais įsigijome naujausią duomenų atkūrimo įrangą, kuri dirba su iki 6TB hdd magnetinais diskais, ssd diskais, flash usb laikmenomis. Skirtingai nuo kitų šios paslaugos teikėjų, mes naudojame aparatūrinę įrangą (tam tikras aparatūros ir specializuotos programinės įrangos derinys), ne tik programines priemones kaupiklių remontui, kas leidžia atlikti žymiai platesnį su duomenų ištraukimu susijusį darbų ratą. Taip pat užtikrinamas žymiai greitesnis kaupiklio ir duomenų apdorojimas, negu naudojantis vien programiniais dalykais. Tas labai taupo laiką, ypač jei klientui svarbu greitai vėl dirbti su reikalingais duomenimis. Pagal paskutinius mūsų aparatūros naudojimo duomenis (2006m.) atstatymo procentas pvz. iš FUJITSU diskų sudaro beveik 100%, bendras diskų atstatymo procentas svyruoja apie 85%. Yra aišku kai kurie atvejai, daugiausia susijję su magnetinio paviršiaus sugadinimu kai duomenų neįmanoma ištraukti. 

Diską (jei reikia) atidarome klasės 100 švariame kambaryje (clean room class 100). Kas yra švarus kambarys? Tai yra tokia aplinka, paprastai kambarys, kuriame dulkių kiekis kontroliuojamas (filtruojamas) aukštos kokybės HEPA (high effeciency particulate air) filtrais, taip pat naudojami oro jonizatoriai nusodinti dulkėms. Papildomai be dulkių kontroliuojama temperatūra (apie 70F) ir santykinis drėgnumas (apie 45%). Klasė 100 reiškia kad bus ne daugiau 100 0.5 (pusės) mikrono dydžio dalelių vienoje kubinėje pėdoje. Žemiau yra keletas mūsų švaraus kambario nuotraukų:

 

Dėl duomenų atstatymo iš diskų ir kitų laikmenų, kainų įvertinimo kreiptis:  service@matrix.lt arba šiais kontaktais.
Papildoma informacija apie duomenis ir jų atkūrimą yra svetainėje www.duomenys.lt . Joje yra  daug informacijos apie duomenų laikymą, atkūrimą, saugumą, mūsų atstovų regionuose adresai, kur Jūs galite gauti profesionalias konsultacijas dėl duomenų atkūrimo ir atstatymo savo regione (sąrašas keičiasi su laiku).

PS. Mes atliekame ne tik kaupiklių/duomenų remontą: konsultuojame serverių/tarnybinių stočių surinkimo klausimais, tvarkome garantinius ir negarantinius faxus (faksimilinius aparatus), kopijavimo aparatus, monitorius, maitinimo blokus, spausdintuvus ir daug kitos įvairios technikos. Pastoviai superkame sugedusius ir neveikiančius kietus diskus (diskinius kaupiklius), superkame serverius (tarnybines stotis).

Dėl konsultacijos skambinti tel. +370(698)39001 , arba +370(674)88995.

Copyright MATRIX, UAB 2004-2015

www.duomenys.com
- duomenys, duomenu atstatymas, duomenu atkurimas, duomenu atstatymo paslaugos, diskiniu kaupikliu remontas, kietu disku remontas, pst failu atstatymas atkurimas -